2733
2734

دردشدیدتومقعدم دارمدمیزنه به واژنم الان درازکشیدم اصلانمیتونم تکون بخورم میگیره ول میکنه پنج شنبه هفته ی قبل موعدم بوددوتابی بی زدم مثبت شدیکروزقبل موعدم این دردشدیدوداشتم بازخوب شدم وگهگاهی منومیگرفت ولی شدیدنبودالان امروزخیلی شدیده دارم میمیرم ازدردمیترسم خارج رحمی نباشه لکه بینی ندارم شوهرم اینجانیس  

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

وای فک کنم سرما زده اگ ادامه دار شد برو دکتر

من صبح ها از یه ماه ی بار بیدار میشم میبینم دردش میکشه ادمو نشستنی یکم کم میشه وختی دراز میکشی باز شروع میشه

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
وای فک کنم سرما زده اگ ادامه دار شد برو دکتر من صبح ها از یه ماه ی بار بیدار میشم میبینم دردش میکشه ...

همینطورشدیدالان یکم دردش کمترشده

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
چه ربطی به بارداری داره؟ برو دکتر شاید اسپاسم شکمی باشه

یه سرچ بکن خیلیهااینطوری بودن توبارداری

همینطورشدیدالان یکم دردش کمترشده

حوله گرم بزار بشین دراز نکش یا روی پتوی نرم بشین من انقد میشینم اینور اونور میشم تا خوابم میبره منو سرما زدنی اینطوری میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حوله گرم بزار بشین دراز نکش یا روی پتوی نرم بشین من انقد میشینم اینور اونور میشم تا خوابم میبره منو ...

باش عزیزم ممنون ازراهنماییت خیرببینید شماچندهفته این؟ 

باش عزیزم ممنون ازراهنماییت خیرببینید شماچندهفته این؟ 

قربونت بشم

من ۱۰ هفته ام سه روز دیگ میشم ۱۱ هفته

شما چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اینطور بود که من الان بیست تا بچه داشتم 

عزیزم چه ربطی داره من نمیگم علائم بارداریه یانه من الان باردارم ودرددارم دوتابی بی زدم مثبت بوده وتمام علائم بارداری رومثل دفعه قبل بارداریم دارم هشت روزاموعدم گذشته من که نگفتم بیایین ببینیداین علائم بارداریه یانه من برای آروم کردن دردم یه راه حل خاستم

قربونت بشم من ۱۰ هفته ام سه روز دیگ میشم ۱۱ هفته شما چی؟

به سلامتی عزیزم منم چهارفته وچهاروزمه

به سلامتی عزیزم منم چهارفته وچهاروزمه

ووی الان خیلی کوچولوعه🥹🥹🥹

الان قلبش تشکیل نشده ممکنه مثلا هفت هفته اینا بری برا قلبش ببینی هفتت هنوز کمه🥹

چون بعد تشکیل قلب هفته درسته

من قبل تشکیل قلبش شیش هفته بودم هفته هفتم رفتم دیدم سونو زده شیش هفته تازه....گف بعد تشکیل قلب درسته سنش🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ووی الان خیلی کوچولوعه🥹🥹🥹 الان قلبش تشکیل نشده ممکنه مثلا هفت هفته اینا بری برا قلبش ببینی هفتت ...

شیش هفته قلبش ر ودیدی من چندهفته برم برای قلبش

شیش هفته قلبش ر ودیدی من چندهفته برم برای قلبش

بهتره هشت هفته بری ک قشنگ صدای قلبشو بشنوی زوتر بری قلبش میزنه هااا ولی انقد ضعیفههه شنیده نمیشه انگار صدا از تو آب میاد🥹🥹

هشتمین هفته بری میتونی قشنگ ضبط کنی صدای قلبشو یا بگی برات ضبط کنن چون قشنگ واضحه🥹

گلم منم دعا میکنی بچم پسر باشه و سالم باشه؟

خیلی دوس دارم بچم پسر باشه دعا در حق درگیران زود مستجاب میشه منم ترو دعا میکنم ک بچت همون جنسیتی ک میخوای باشه و سالم و صحیح بغلش بگیری دعام گیراس🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706