2752
2734

به مرداییم هستن میگن من هر کاریم بکنم پارتنرم منو میبخشه 

میخام بگم ازین که زنها زیاد  گذشت میکنن خوشحال نباشید با هربار گذشت و بخشیدنشون عمر احساساتشون نسبت به تو کم میشه  تا یکجایی این گذشت ادامه داره و یکهو میبینی ک کنار گذاشته شدی پس اگه احساس میکنی با شکنجه کردن و تحقیر طرف مقابلت  و بخشیده شدن داری توی این رابطه قدرت مند تر میشی مطمئن باش دیر یا زود کنار گذاشته میشی و اون کسی که اینجا ضرر میکنه تویی ! 

تو چند تا زخمو فراموش کردی فقط بخاطر اینکه اونی که چاقو تو دستش بودو دوست داشتی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من چطوری ام!

ولی اهل بخشیدن نیستم..

بخشیدن برای افراد ترسو هاست!

چون هیچ چاره ای جز بخشیدن ندارن

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731
سلام یعنی همسرتون چاقو دستش بود ؟

خیر 

افرادی که حرفاشون مثل چاقو هس و کردارشون

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

دقیقا جمله اخرت منو توصیف کردی 

من یه بار میبخشم اونم نه هرچیزیو 

دفعه دوم دیگه نه 

بار اخرم رلمو نبخشیدم با اینکه همه قلبم از عشقش پره ها هنوزم دوسش دارم ولی ترجیح میدم ارزش هام واسم مهم باشن🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂