2737
2739
منم برا عقد بهش گفتم برداره الان هروقت میره ارایشگاه برمیداره مادرشوهرم میگه ینی چه مرد ابرو برداره ...

مادرشوهرت راست میگه عزیزم 

مردیکه ابرو شو اصلاح کنه موهاشو بزنه مرد نیست زنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر منو بکشی دست به ابرو هاش نمیزنه واسه منم پیوند داره ولی خیلی کم از جلو دیده میشه .

یه بار یکی از ابروهاش تارموش شکسته بود رفته بود بالایی گفتم بیا با موچین بکنمش بد دیده میشه بعد گفت اون موم هم بردار بیار گفتم واسه چیی؟میگه دستو پامم صاف کن🤣کلا مخالفه با زیبایی مردان🤦🏻‍♀️

2742
مادرشوهرت راست میگه عزیزم  مردیکه ابرو شو اصلاح کنه موهاشو بزنه مرد نیست زنه

وا چه طرزتفکرایی رو دارید😐

قرار نیس به خاطر چارتا نخ مو مرد نباشه 

مردونگی به چیزای دیگس

به علاوه نمیاد مثه زنا حالت دار کنه که فقط مرتب میکنه همین

2738
منم همینطور یه جورایی از مو متنفرمممم واقعا نمیدونم چرا براشون جذابیت داره

من کلا چندشم میشه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2706