2752
2734

شوهرم زود عصبی میشه خیلی روحیم داغونه اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم همش میریزم تو خودم ک اون عصبی نشه سر خودمو دخترم داد نزنه

شوهرم‌اخلاقای خوب زیاد داره هم زود عصبی شدنش رواعصابه خیلی سخته منم داره مثل خودش میکنه 

تا حرف میزنی شروع ب دادو بیداد انگار چی شده اینقد رو خودش فشار میاره 

هزاربار گفتم‌همین حرف رو ارومتر وباارامش بگو 

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
شوهرم‌اخلاقای خوب زیاد داره هم زود عصبی شدنش رواعصابه خیلی سخته منم داره مثل خودش میکنه  تا حر ...

مثلا الان دستش تنگه خب منم هزارتا نیاز دارم مثل ی ژل شستشوی صورت تموم شده میگه تو منو درک نمیکنی خب یا بزاره من برم جایی کار کنم یا خودش دو شیفت کار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا الان دستش تنگه خب منم هزارتا نیاز دارم مثل ی ژل شستشوی صورت تموم شده میگه تو منو درک نمیکنی خب ...

حق داری توام اما اونم روش فشاره 

من ک‌شرایطش رو تدارم کار کنم بخاطر بچه هام  شغل شوهرم ازاده گاهی رانندگی هم میره 

اما بشدتتتتت عصبی و زودبددهنی میکنه واین خیلی بده پشیمون میشه همون لحظه اما چ فایده اعصاب منو بهم میریزه

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
2731
برادر شوهرم خوبه ولی غرغرو و عصبی بعضی وقتا ولی شوهر خودم ارومه پدرم هم ارومه سعی کن رو مغزش نری&nb ...

اخه این چ زندگی ادم نتونه با شوهرش حرف بزنه ناراحتیاشو بگه خواسته هاشو بگه چون عصبی میشه 

باهاش اروم حرف بزن  وای دایی من دیوونه بود الان که بچه هاش بزرگ شده اروم شده

اروم حرف میزنم کنارش دراز میکشم اول قربون بلاش میرم بهش محبت میکنم ولی اون نمیدونه زن چطور باید باهاش رفتار کنه مردهای اطافمو ک میبینم مردهاشون چقدر هواشونو دارن غبطه میخورم

اخه این چ زندگی ادم نتونه با شوهرش حرف بزنه ناراحتیاشو بگه خواسته هاشو بگه چون عصبی میشه 

میدونم عزیزم حالا برای من اروم هرچی میگم هیچی نمیگه حرصم در میشه کلا مردا نرمال نیستن همیشه باید یه جیگر خونی داشته باشیم