2752
2734
عنوان

خودکشی زن باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 81 پست
بخاطر آرامش خودم  بخاری ک راحت بشم از این زندگی ک سراسر اضطرابه

بعدش به آرامش میرسی ؟ میدونی کسی که خودکشی میکنه هیچوقت روحش در آرامش نخواهد بود ؟ 

پس به این چیزا فکر نکن  بیا به بچه هات فکر کن به پدر و مادرت فکر کن 

از این به بعد تازمانی که حال روحیت خوب نشده برای خودت زندگی کن خوب که شدی تصمیم بگیر ببخشیش یا نه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
منم پنج ماه ک گذشت آرامش گرفتم ولی الان همسر سابقم ب معنای واقعی خدا زمینش زده... صبر کن خدا وعده ی ...

من فقط با دیدن اینکه بدونم داره تاوان پس بده آروم میشم دیگه هیچی نمیتونه آرومم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور کسی ک ادعای دوس داشتنش میشه و میره و میاد نازت میکشه همون لحظه در حال خیانته

عزیزم خیانت طرف مقابل وقتی بهش بدی نکردی اصلا تقصیر تو نیست. برمیگرده به ذات طرف مقابل. ۹۰ درصد مرد ها به هر شکلی خیانت میکنن چه چت چه بیشتر...

نمیدونم چی بگم که تسلی غمت باشه ولی میفهمم چی میگی. ک طرف عاشقانه نگاهت میکنه ادعاومیکنه زندگیشی همه کس هستی براش و فقط عاشق توعه بعد کارای دیگه هم میکنه...توی دنیا اولین زن نیستی آخری هم نیستی. ادامه داره و کلا همینن.

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
2731
فک. نکن افکارشیطانی شاید درست نباشه بهت بگم ولی می دنی خودکشی کنی یه راست میری جنهم به جای اینکار بر ...

میدونم میرم جهنم ولی شیطون اذیتم میکنه آرامش ندارم بلند بلند تو خونه جلو بچم دارم گریه می‌کنم 

عزیزم خیانت طرف مقابل وقتی بهش بدی نکردی اصلا تقصیر تو نیست. برمیگرده به ذات طرف مقابل. ۹۰ درصد مرد ...

خب من با دلم چکار کنم اضطراب شدید دارم خواب ندارم زندگی ندارم

بخاطر خودت و بچه هات سعی کن ادامه بدی. و شوهرت گند زده و ارزش خودشو از بین برده. چنین آدمی دیگه ارزش خودکشی هم نداره. خودکشی کنی میره یکی دیگه رو میاره . بچه هات گناه دارن. خودت هم گناه داری عزیزم. به زندگیت ادامه بده با بچه هات. 

من فقط با دیدن اینکه بدونم داره تاوان پس بده آروم میشم دیگه هیچی نمیتونه آرومم کنه

پس باید صبر کنی ❤️

من بعد ی سار زجر کشیدنشو و پشیمونیشو دیدم

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
ولش کن بابا. شوهرت ارزششو آورده پایین تو هنوز مهمه بر ات. قشنگ بخور بپوش فراموشش کن حسابش نکن تا زما ...

دیشب خواستم پول قرض بدم داداشم اومده دعوا گرفته اول بپرس کی پس میده 

در صورتی ک خودش دو روز پیش بدونی ک بدونم ماشینمو داده دست داداش مجردش ک برن مسافرت

خب من با دلم چکار کنم اضطراب شدید دارم خواب ندارم زندگی ندارم

از یه روانشناس خوب کمک بگیر عزیزم

و بدون ۹۰ درصد مرد ها همینن و خانوما اینو حتی بدتر تجربه کردن بعضیا. تنها نیستی.

بنظرم روانشناس بیشتر کمکت کنه

سلام استارتر عزیزم من کامل درکت میکنم گلم به خدا پناه ببر میدونی من خودم یک ساله متوجه شدم اما خب منم مثل شما فقط متوجه چت وتماس شدم هیچ وقت نفهمیدم متن پیاما چی بود وچیا گفته بودن واین خیلی بده من فکر میکنم اگه بدونم چه چیزایی بهم میگفتن شاید آرومتر بشم میدونی چیه منظورم از آرامش اینه که من به شخصه برای رفتنم پام فلج شده بین دوراهی سختی هستم چون قسم میخوره که تماس ها وچتها کاری بوده وخیلی پشیمونه تاحدودی سعی درجبران اشتباهش بوده اما خب به قول شما آخه ۳و ۴نصف شب چه کاری چه کشکی اینه که موندم تو دوراهی 💔💔💔میگم اگه برم وچیزی نبوده باشه دوتابچه رو بی مادر کردم اگه نرم و چیزی بوده باشه با خودش میگه چه خوب گولش زدم هوووف خدا فقط کمکم کنه بتونم فراموش کنم 💔💔💔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2706