2737
2734

هرکاری میکنم خوابم نمی‌بره 

دوتا جوجه طعم دار کردم برا فرداشب 

همه چی هم خریدم 

خونه رو هم کامل تر و تمیز کردم از تراس و حیاط خلوت گرفته تا راه پله و سرویس بهداشتی 

فردا بعد از ناهار میاد تا شنبه صبح همین‌جاست از مهرماه که اومد خونمون دیگه نیومده تا حالا 

با شوهر و پسرش میاد 

بچه ها یه شال آجری براش خریدم پس فردا میریم بگردیم یه دست لباس برا پسرش بخریم و یه شومیز برا خودش کافیه بنظرتون؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
عالیه.دیگه چرا به خودت سخت میگیری

کلا وقتی یکی بخواد بیاد خونمون از ریز درشت وسایل رو کامل تمیز میکنم حتی اگه مثلا یه روز قبلش نتمیز کرده باشم باز تمیز میکنم چون دوسدارم وقتی مهمون میاد خونم تمیز تمیز باشه

خوش بحالت خواهرشوعرت که زن داداشه گلی مثل شما داره

مطمئن باش خوبی و محبت دیده که اینجوری میکنه  نه مثل من بدبخت از وقتی عروس شدم فقط احترام گذاشتم ولی در عوض خواهرشوهرام فقط بدجنسی و بدذاتی و دشمنی کردن و بدخواهم بودن   منم دیگه نسبت بهشون بی تفاوت و بی اهمیت شدم   تو این دنیا همه چیز دوطرفس 

کلا وقتی یکی بخواد بیاد خونمون از ریز درشت وسایل رو کامل تمیز میکنم حتی اگه مثلا یه روز قبلش نتمیز ک ...

البته دیر از جونت خودم این مریضی رو دارم....مهمون که برام میخواد بیاد البته اونا که یه خورده باهاشون راحت نیستم ببین داخل کشوها رو مرتب میکنم پرده ها رو میشورم و الی آخر....کلا یه دور خونه تکونی میکنم

2706