2733
2734
عنوان

بیاین بگین این چشم جراحی بلفارو میخاد یانه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا عمل کنم یا نه؟

قشنگه همینجوریم ولی اگه عمل کنی قشنگترم میشه پلک بالات پف داره

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731
ممنونم کمک کردی

دخترخواهرشوهرم چشاش درشت بود مثل شما پف داشت پلک بالاش همه میگفتن نیاز نداره چون درشته الان عمل کرده کشیده تر شده و بدون پف خیلی عالی و قشنگ شده 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
دخترخواهرشوهرم چشاش درشت بود مثل شما پف داشت پلک بالاش همه میگفتن نیاز نداره چون درشته الان عمل کرده ...

وای چ خوب  

پس حتما عمل میکنم

جای بخیشو چیکار کرد؟

وای چ خوب     پس حتما عمل میکنم جای بخیشو چیکار کرد؟

الان دوهفته شده معلوم نیس .هفته اول خیلی ورم و کبودی داشت خونه موند استراحت کرد زود خوب شد 

وای چ خوب     پس حتما عمل میکنم جای بخیشو چیکار کرد؟

هزینش چقدره نمیدونید؟