2733
2734

آوا ک نامادریش ب قتل رسوند تا مدت ها خواب ازم گرفت تازه داشتم خوب میشدم خبر گم شدن یسنا رو دیدم

آخه چیکار ب بچه ها دارن یعنی چیشده

حال مادرش خدا میدونه چجوریه 

خیلی نگرانشم واقعا

اگه ندزدیده باشن و گم شده باشه تا الان نمیتونه زنده مونده باشه😔

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چندتا فیلم و عکس تو اینستا بود موضوع این دختر چیه

با مادرش رفته بودن سر زمین ، اونجاها بازی میکرده یهو ناپدید شده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

عمیقا دلم واسه این خبر هایی که درباره بچه ها میرسه میسوزه و درد میگیره ولی اینقدر خودتون رو درگیر اخبار و ماجرا های مربوط به اون نکنین

دوستان روزانه برای هزاران هزار کودک و بزرگ و کوچیک اتفاق های زیادی میفته که وارد تیتر اخبار و رسانه نمیشه

نمیگم که عادیه ،نه اصلا عادی نیس ولی اتفاق تازه ای نیس

تا بوده این خبرهای بد و ناگوار بوده

فقط حرفم اینه که فکر و ذکر خودتون رو اینقدر درگیر مسائل نکنین

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
شب تو جنگل از ترس سکته میکنه طفلی

منم یه بار بچه بودم ۴ سالم بوذ، با اینکه خیلی دختر آروم و ترسویی بودم اما یهو به سرم زد برم توی پارک جنگلیه بزرگ کناریمون. اونقد رفتم رفتم رفتم تا به جایی که مد نظرم بود و بابام ما رو میبرد برسم، اما دیدم جایی که دارم میرم فرق داره، درختا راهش و....گم شده بودم داشت غروب میشد. شانس آوردم که چندتا کارگر شانسی داشتن اونورا کار میکردن برا زدن آلاچیق و...وگرنه طرف ما شب پر از کفتار و روباه یا گرگ میشه. زنده نمیموندم

2706