2737
2734
انشالله وفق باشی من روزمرگی لایف استایل میزارم،گوشیم آ۵۴ ولی بازم کیفیت عکسا به دل نمیشینه مخصوصا ال ...

منم گوشیم آ۵۰ اوایل خیلی کیفیتش بهتر بود ولی از وقتی ک اینستاهم فی*لتر شده وقتی عکس با اندروید اپلود میکنی کیفیتش صد برابر داغون میشه 

اگه یه روز خواستی بخری بین ۱۱ و x دو دل بودی 11 رو بخر سعی کن نوشو بخری فکر کنم حول و هوش ۲۶ باشه چون دست دوم هارو میگن باز نشده ولی اکثرا باطریاشون تعویضه و اینکه ایفونx اکثرا میگن مشکل پیدا میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایفون نه افت قیمت آنچنانی داره نه هیچی

من هم سامسونگ داشتم آخرین مدل هم ایفون ولی خب ایفون یک چیز دیگست چه دوربین چه اپ هاش چه داخلش 

ولی خب ببین با کدوم راحتی ایفون ایکس خیلی موبایل خوبیه اینم در نظر بگیر ایفون هنگی که سامسونگ سر شش ماه پیدا میکنه نمیکنه اگر میتونی درست نگه داری معلومه ایفون الانم خیلیا ایفون دارن

2742
مرسی،باگ اصلی گوشیای سامسونگ همینه که بعد چند ماه استفاده کیفیت دوربین میاد پایین. همون دوست دارم ن ...

د*لار فعلا کشیده بالا قیمت گوشیا خیلی زیاده 

ایفون ۱۳ قبل عید نات اکتیوش ۳۷ بود الان شده ۴۳ خیلی زوره

من xs دارم se 2020 م‌ دارم هر دو قدیمین ولی آخ نگفتن عالی عالی از لحاظ دوربینم خیلی خوبن 

اما اگر الان میخوای گوشی بخری به نظرم گوشی جدید بگیر آیفون قیمتش بخاطر برند بالاس با همین قیمت یه گوشی جدید از سامسونگ بگیری بهتره  

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

به عنوان کسی که فن اپل هستم و کل اکوسیستمم از لپتاپ و موبایل و ایرپاد و ساعت و … همشون اپل هست

.

باید بگم صد در صد سامسونگ جدید بهتر از آیفون خارج از رده هست

چون چیپستش انقدر قدیمیه باگ و هنگ زیاد داره

دوربینش هم نسبت به سامسونگ های جدید ضعیف تره

اپدیت هم خیلی وقته براش نمیاد پس به زودی هیچ برنامه ای نمیتونی نصب کنی حتی واتساپ تلگرام

اگر دوس داری پولتو دور بریزی گوشی خارج از رده بخر 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2738
آیفون ۱۳ چی خوبه 

اره ولی اگه دوربین برات مهمه زیاد هزینه نکن ۱۱ هم دوربینش عالیه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خب یازده نو گیر نمیاد 🥲

اهان اگه برات مهمه نو باشه پس سراغ قدیمیا نرو