2752
2734
عنوان

شوهرم بمن زنگ نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 52 پست
خب پس درست گفته خوشحال شدی دیگه!!!  الانم دنبال علت نگرد دیگه  

نه من خوشحال نشدم بخدا خیلیم ناراحت شدم مگر ادم از مردن کسی خوشحال میشه ,من فقط فاصله گرفتم ,چون اونا زندگیمو نابود کردن ,و کلا از روز اول منو از چشم شوهرم انداختن  دیگه هیچوقت بهم محبت نکرد این مدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون ارتباط خوبی با مادرش نداشتین واون سوگوار مادرش ک شده ی حس بدبینی داره و حس درونیش اینه شماخوشحال ...

من تمام تلاشمو کردم ,اونا منو بیمار کردن منو از داشتن بچه محروم ,کردن محبت شوهرمو ازم گرفتن ,من با مرده چه فرقی دارم ,حتی شوهرم توی عمرم بمن نگفته دوستت دارم,من دیگه حرف خونه جدا رو نزدم چون من از خونه مادرش جدا شدم ,ازم دلگیر شده ,و باهاشون ارتباط نداشتم و الان همینطوری گفت تو خوشحال شدی چون خواهراش پرش کردن 

من تمام تلاشمو کردم ,اونا منو بیمار کردن منو از داشتن بچه محروم ,کردن محبت شوهرمو ازم گرفتن ,من با م ...

حق داری قشنگم ..،ولی هرچه بین تون فاصله ایجاد بشه افرادبیشتری بین تون قرار میگیرن برا جدا کردن تون

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
حق داری قشنگم ..،ولی هرچه بین تون فاصله ایجاد بشه افرادبیشتری بین تون قرار میگیرن برا جدا کردن تون

اره ولی من چند سال همینطوری ,زجر کشیدم توان مقابله باهاشونو ندارم واونها همیشه برنده هستن ,خودشم واقعا همیشه اونا رو بمن ترجیح داده  و همیشه ازونا دفاع کرده حرفای شماهم خیلی درست و متینه ,میدونم  و لی من واقعا تمام ناراحتیایی که شوهرم برام توی این چند سال روی دلم تلنبار کرده رو نمیتونم فراموش کنم 

اره ولی من چند سال همینطوری ,زجر کشیدم توان مقابله باهاشونو ندارم واونها همیشه برنده هستن ,خودشم واق ...

اره ادم مگه میشه زخم بخوره وفراموش کنه اصلا شدنی نیست تموم حرفاتو کامل میفهمم و درک میکنم ..انگار توشرایطی هیچ کاری از دستت نمیاد و گیرافتادی فقط داری میسوزی ن ب جدایی فک میکنی ن میتونی درستش کنی ..‌امیدوارم همسرت متوجه بشه داره اشتباه میکنه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اره ادم مگه میشه زخم بخوره وفراموش کنه اصلا شدنی نیست تموم حرفاتو کامل میفهمم و درک میکنم ..انگار تو ...

اره واقعا خودشم واقعا باهاش راحت نیستم  و خیلی سخته,واقعا,اون جلوی چشم همه از من فاصله گرفت و جواب سلاممونداد و هرچند مادرشم فوت شده درسته اما ادم با زن خودش اینطور رفتاری جلوی جمع نمیکنه ,و اون هم جلوی خواهراش که میخواست به اونها بفهمونه که من براش اهمیتی ندارم کاش راه درست به دلم بیفته  سردر گم.شدم 

اره واقعا خودشم واقعا باهاش راحت نیستم  و خیلی سخته,واقعا,اون جلوی چشم همه از من فاصله گرفت و ج ...

اره بخدا حق داری ادم حس بی ارزشی بهش دست میده فک میکنه جلو همهوتحقیر شده واقعا بد وسختیه اونا حتما میگن زنت بده اینم میخادثابت کنه اگ زنم بده منم محلش نمیدم ...،،کاش میفهمید..امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری وانشالله شوهرت سربه راه بشه اگ اومد بشین منطقی باهاش حرف بزن

اره بخدا حق داری ادم حس بی ارزشی بهش دست میده فک میکنه جلو همهوتحقیر شده واقعا بد وسختیه اونا حتما م ...

هر وقت باهاش منطقی خواستم حرف بزنم ,همش دعوا راه انداخته  و اصلا من کاری نکردم ,و اون بمن زنگ نزد فکر میکنم بیش از حد خودمو کوچیک کردم واقعا بقول شما بی ارزش شدم ,اونم نمیفهمه مگر اینکه در شرایط مشابه قرار بگیره , خواهراش خیلی بد منو میگن ,اما هر وقتم خودمو کوچیک میکنم  از دست خودم دلگیر میشم چون بخودم بد کردم,از حرفاتون ممنونم و از دلسوزی شما ,و اینکه اینقدر خوب منو فهمیدین 

هر وقت باهاش منطقی خواستم حرف بزنم ,همش دعوا راه انداخته  و اصلا من کاری نکردم ,و اون بمن زنگ ن ...

قربونت برم عزیزم اگ میخای زندگیتو بسازی شدنیه اما خیلی سخته تابخوای شوهرتو ب این درک برسونی ک دراشتباهه بنظرم از یک ادم خبره و کاربلد کمک بگیر راه درست رو بهت نشون بده ‌.موفق باشی عزیزم

2706