2733
2739
عنوان

خواستگاری بعد ۷ سال

436 بازدید | 42 پست

سلاممم من با یه آقاپسری ۷ ساله دوستم و توی سن کم باهم دوست شدیم الان من ۲۰ سالمه و اون ۲۵ سال 

یکسالی هست که خداروشکر کار خوب پیدا کرده و داره پولاشو پس انداز میکنه که بیاد خواستگاری ... خانواده هامونم در جریانن . حدود یکماه بعد از اینکه باهم دوست شدیم مادرش بهم زنگ زد و یکساعت باهام حرف زد از اخلاق و خصوصیات پسرش بهم گفت از همون موقعش هم معلوم بود که سخت گیر و حساسه اما دوست پسرمم طوری نبوده که خیلی به حرف مادرش باشه و حرف مادرش براش اولویت باشه ... حالا که قصدمون جدی شده و قراره مهرماه بیاد خواستگاری میگه یکروز مامانم دعوتت میکنه بیا خونمون باهم آشنا شید 

خودم با اینکه دارم روزشماری میکنم که این وصلت زودتر انجام بشه اما خیلی مطمئن نیستم برم خونشون میترسم بعداً بگن هول بودی 

بنظر شما برم یا نه😩😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به هیچ عنوان نرو

اجازه بده بیان خواستگاریت بعد دعوتت کنن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

نه خونشون نرو بگو ایشالا بعد خواستگاری بگو اینجوری روم نمیشه خجالت میکشم خلاصه خودتو سبک نکن

اگه دیدی خیلی اصرار میکنه بگو پس بیرون قرار بذار رستوران برین همدیگه رو ببینید کافه ام نه رستوران خوب

2706