2752
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه مرد حق خیانت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 45 پست

بگو:ولی خداروشکر فلانی رو شما تربیت کردین...اینجور هرزه بازیا ازش بعیده

اینجوری دیگه نمیگه چون شخصیت خودش زیرسوال میره

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۹۸ درصدشونم به شوهراسون اعتقاد و اعتماد داشتن 

دقیقاا

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
میکنه اگه اینکارو کنی  فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز ن ...

ممنون عزیزم،فقط من کاشت دارم،اونو چیکار کنم🥲یکی هم اینکه من نمیدونم ۱۰۰ لهن و سلام چیه،میشه توضیح بدی؟تا حالا نخوندم زیارت عاشورا

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
مهم اینه شوهرت چی گفته درجوابش

شوهرمم عین احمقاااا با خنده گفت مامانم راست میگه

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
گربه رو دم حجله بکش عزیزم  اینقدر سر و زبون داشته باش که بترسن بهت همچین چیزایی رو بگن مظلوم ...

اون جوابی که دادم خوب نبوده؟شوهرم خیلی عصبیه اینطوری میگفتم پیش همه خرابم میکرد

عروس عموت هستی ولی چرا کاربرها به مادرشوهرت میگن خاله ( یعنی اون خانوم هم‌زن عموته هم خاله ؟ )

عزیزم همه ک نمیدونن عروس عموم هستم

شوهرمم عین احمقاااا با خنده گفت مامانم راست میگه

هی 

حالا چندساله ازدواج کردین؟ 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
ممنون عزیزم،فقط من کاشت دارم،اونو چیکار کنم🥲یکی هم اینکه من نمیدونم ۱۰۰ لهن و سلام چیه،میشه توضیح ب ...

من نمیدونم سجده ی زیارت عاشورا ، وضو میخواد یا نه ( فکر نکنم بخواد ، فقط در سجده ی آخرِ زیارت عاشورا پریود نباشی یا غسل به گردن نباشی کافیه " وقتی کاشت داری جای غسل جنابت = تیمم بدل از غسل جنابت بکنی کافیه ، مثلا قبل از خوندنِ دعا ، تیمم بدل از غسل جنابت انجام میدهم قربه الی الله 

تیمم هم که کف هر دو دست رو میزنی به خاک تمیز و پاک ، یا روی سنگ‌مرمر هم میشه ( من‌روی سنگ اوپن که مرمره تیمم میکنم و تیمم صحیحه 

که در مجالس روضه چون وقت تنگه میگن به نیت ۱۰۰ مرتبه ( ولی یه بار میخونن ) 

در خانه اگه وقت داشتیم ۱۰۰ بار بخونیم ( اصل همون ۱۰۰ باره ) که عالیه 

اکثر این زن های سلیطه و مارمولک و زبون دراز " یا خدایی نکرده خائن‌ " ، اتفاقا شوهرهای ببو گلابی " و پول خرج کن دارن " ، زن هایی که نه کتک خوردن نه خیانت دیدن 

کاربری میگفت مادرشوهرم به پسراش میگه فلان کار ها رو بکنید زناتون گوش ندادن روش زن بگیرید " و میگفت ۲ تا از برادرای شوهرم زن طلاق دادن ، من گفتم خب اینا که این مدلین پدرشوهرتم بره زن دوم بگیره دیگه میگه پدرشوهرم دسته بیل و مترسک سرجالیزه 

2706