2737
2734

از دکتر زنانت بپرس

منم گلو درد داشتم گفت یه قاشق مربا خوری در روز شربت عیبی نداره

اما دکتر اطفال بچه اولا از او پیر مرد قدیمیا هست گفت روزی سه بار توی نصف لیوان اب ولرم یه قاشق شربت دیفن رو بریزم قرقره کنم یه کوچولو ته لیوان رو بخورم

با سرم ششتشوی بینی هم بینی و گلوم رو بشورم

خدایی هم خوب شدم

یکی بود💖 هنوزم هست💖یکی رو دوست داشتم💖هنوز هم دارم💖اهای یکی💖خیلی تکی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من از 17 هفته تا 19 هفته درگیرِ سرما خوردگی و گلودرد و گریپ بودم

3 باررفتم دکتر و هر بار داروهاشون رو ترسیدم بخورم و بجاش بخور دادم و اب نمک قرقره کردم و هی بدتر شدم

تا اینکه دیگه آخرین بار رفتم دکتر برام 10تا قرص سفکسیم400 داد که 24 ساعته بخورم و قرص زادیتن (کتوتیفن)

زادیتن رو نخوردم اما سفکسیم رو پنجمیش رو که خوردم خوب بودم با اینحال دوره اش رو تموم کردم

توام بخور نگران نباش

در کنارش اگر مشکل فشار خون نداری شبها با قطره چکون آب نمک بریز تو دماغت😒خیلی بهت کمک میکنه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
اب لیمو میتونه کار لیمو  ترش تازه انجام بده؟ من اب لیمو و عسل و زنجفیل( کم)میخورم

آب لیمویی که گرفته میشه میمونه فقط ترشی داره کلی خاصیتش از بین میره الان لیمو تازه هست

من خودم هر روز صبح ناشتا یه دونه با آب گرم می خورم هم ویتامین داره هم باعث میشه یبوست نگیرم.

ای پس لیمو بگیرم خیلی سخته عفونت گلو اخه میگن باعث پارگی کیسه اب میشه حالا چند روزه توهم میزنم که چند قطره اب دور جنین چیکه میکنه انشا الله توهم باشه

دیگه بدتر مصرف قرص تو 3ماه دوم خطرش بیشتره

عزیزم سفکسیم جز ردهء B هست کاملا بی خطره و با خیال راحت میتونی بخوری

دیفن هیدرامین هم جز رده B هست ولی کامپاند C هست و بهتره نخوری

خطراتی که عفونت مخصوصا تو هفته های بالا داره خیلی بیشتر از خطراتِ قرص خوردنه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706