2737
2734
عنوان

دوست ندارم دخترم زبان انگلیسی یاد بگیره....فرانسوی یا اسپانیایی

| مشاهده متن کامل بحث + 3828 بازدید | 94 پست

از همه ممنونم💐

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
   من یه زمانی زده بودم به ایتالیایی.چون انگلیسی بلد بودم خیلی راحت بودبرام.فقط تشخیص مو ...

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس فیلم زبان اصلی ببین و واسه بچه ات هم برنامه و آهنگهای زبان اصلی بذار. هرزبانی، فرقی نداره. اما مه ...

ممنونم

انگلیسی مهم ترین زبانیه که لازمه بلد باشه

من به تمام کسانی که مدرس زبان انگلیسی به کودکان هستند یا دوست دارن بچشونه زبان یاد بگیره پیشنهاد میدم پکیج آموزش زبان انگلیسی تیلا را بخرند. قیمت هر پکیجش 39 تومنه.سطح یک تیلا 264 تا انیمیشن آموزشی داره. تازه 288 تا بازی آموزشی. تازه ارسال رایگانم دارن.من که هم خودم دوس داشتم هم بچه هام عاشق کاراشون شدن و کلی زبان یاد گرفتن. تازه تو خونه هم می تونن کار کنن. نیازی ندارم تو این گرما با هزینه های بالا ببرمشون آموزشگاه. به سایتشون سر بزنین یا کانال تلگرامشون. حتما دوس دارین.تازه تو کافه بازار کلی برنامه دارن که میتونین رو تبلت بچه هاتون یا گوشیشون نصب کنین تا زبان یاد بگیرن.

@teela

2731
من به تمام کسانی که مدرس زبان انگلیسی به کودکان هستند یا دوست دارن بچشونه زبان یاد بگیره پیشنهاد مید ...

پیشنهاد من به شما اینه که دیگه الان عصر تکنولوژیه. باید یه راه آسون و کم هزینه برای آموزش بچه ها پیدا کنیم. من به تمام کسانی که مدرس زبان انگلیسی به کودکان هستند یا دوست دارن بچشونه زبان یاد بگیره پیشنهاد میدم پکیج آموزش زبان انگلیسی تیلا را بخرند. قیمت هر پکیجش 39 تومنه.سطح یک تیلا 264 تا انیمیشن آموزشی داره. تازه 288 تا بازی آموزشی. تازه ارسال رایگانم دارن.من که هم خودم دوس داشتم هم بچه هام عاشق کاراشون شدن و کلی زبان یاد گرفتن. تازه تو خونه هم می تونن کار کنن. نیازی ندارم تو این گرما با هزینه های بالا ببرمشون آموزشگاه. به سایتشون سر بزنین یا کانال تلگرامشون. حتما دوس دارین.تازه تو کافه بازار کلی برنامه دارن که میتونین رو تبلت بچه هاتون یا گوشیشون نصب کنین تا زبان یاد بگیرن.

@teela