2737
2734

اونقدر همه کلاس میرن و وسط راه ول می کنن که انگار چه زبان سختیه و باید شاخ غول رو بشکنن...حالا من تصمیم دارم دخترم راه غیر معمول رو بره... زبان فرانسوی یا اسپانیایی کدومش برای یادگیری راحت تر هست؟

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دوست داري زبان ديگه بلد باشه به جز انگليسي دو سال بفرست انگليسي بعد فرانسه رو شروع كن

عزيزم بره مدرسه هم بده همه انگليسي بلدن اين نه

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.
2731

من خودم علاوه بر انگليسي الماني بلدم ولي انگليسي بلد نبودم بيچاره بودم

مثلا من با يه امريكايي ازدواج كردم خب اين كه الماني بلد نيست و تنها زبان مشتركمون انگليسيه 

من اگر انگليسي بلد نبودم نميتونستم باهاش ازدواج كنم و كلا اينده ام عوض ميشد

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.
2738

همه که جا نمیزنن! ولی اگه بخواد جا بزنه زبان فرانسه و اسپانیایی سخت تر از انگلیسیه!به نفعشه انگلیسی یاد بگیره

من اسپانیایی نخوندم اما‌ یه مقدار فرانسه خوندم‌ خیلیییی سخته

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
فرانسوي اسون تر و رايج تره ولي انگليسي زبان اول دنياست و به نفعشه ياد بگيره

فک می کنم اگر فرانسه یا اسپانیایی و یاد بگیره خودش دنبال انگلیسی هم میره... دخترم هر کاری می خواد بکنه میکه بقیه این مار رو انحام نداده باشن.. می خوام از این حسش استفاده کنم

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

ببین سواحیلی هم یاد بگیره با شش تا زبان دیگه دنیا، به هرحال باید انگلیسی رو بلد بشه! 

ضرورت زندگی امروزه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

عزیزم زبان انگلیسی زمینه ساز آموزش زبان های دیگه است.

اگر انگلیسی بلد باشی راحت تر میتونی زبان های دیگه یاد بگیری.

بذار بره کلاس زبان انگلیسی بعد از 4_5سال که رفت و مسلط شد بفرست بره فرانسه خیلی رایج تره و شیرین و باحاله.

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

سلام من خودم هر دو رو بلدم هم انگليسي هم فرانسوي

انگليسي بيشتر به دردش ميخوره و باااااايييييد بلد باشه شما كاري به بقيه نداشته باشيد كه ول ميكنن هر كس دلايل شخصي داره

تو مدرسيه تو مسافرت تو تحصيل در خارج و...... انگليسي بايد بلد باشه حالا اگه بعدش خواست و علاقه داشت بره زبوناي ديگه رو هم ياد بگيره

من خودم به شخصه اول ديپلم و بعد ليسانس انگليسي گرفتم بعد فرانسوي و اينو بدون مه تو اين راه انگليسي خيييييللللييي بهم كمك كرد تا فرانسه رو زودتر و راحت تر ياد بگيرم .(نسبت به اونايي كه از اول ميان فرانسه )كسايي كه انگليسي بلدن بعد ميان فرانسه موفق ترن چون خيلي كلمات مشابه با معني يكيان و تلفظ متفاوت داره. پس اينجا هم انگليسي به دردش ميخوره

اما يادت باشه حداقل يكي دو سال بايد بين يادگيري كانل انگليسي و شروع يادگيري فرانسه فاصله بزاري كه قاطي نكنه

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2706