2752
2734

سلام دوستان شبتون بخیر 

احتمالا خیلیاتون توی سایت من رو دیدین و یه شناخت نسبی دارین و توی خیلی از تاپیک ها وقتی بحث سبک پوشش میشه با تعجب یه سوالاتی رو ازم میپرسید؛تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم و مفصل براتون توضیح بدم😅🌹

قبلا من مذهبی و با حجاب نبودم؛پوششم خیلی آزاد بود و بین باور داشتن یا نداشتن به خدا در نوسان بود عقایدم...

تنها فردی که همیشه باور که نه عشق و ارادت قلبی بهش داشتم حضرت ابوالفضل بوده...حتی زمانی که هیچ اعتقادی نداشتم هم ایشون برام جایگاه خاصی داشتن

شهریور ماه بود که یک دفعه ای خانواده تصمیم گرفتن برن کربلا ؛علیرغم اینکه اعتقادی نداشتم رفتم

سوژه خنده دوستام شده بودم( اونا هم بی اعتقاد بودن)

که مگه اسکلی میری کربلا آخه و...

گفتم نه به چشم یه سفر تفریحی بهش نگاه میکنم

با خودم عهد کرده بودم فقط حرم حضرت ابوالفضل رو برم...

رفتم کربلا حرم حضرت ابوالفضل رو بسته بودن 

به اصرار خانواده مجبور شدم برم زیارت امام حسین 

وقتی ضریح رو دیدم انگار قلبم مچاله شد...گفتم حسین

میدونی من بهت اعتقادی ندارم ولی بیا معامله کنیم

تو فلان مشکل منو تا نهایتا دوماه دیگه حل کن منم...اونجا کلی با خودم فکر کردم که بگم منم چی که یکدفعه به ذهنم رسید بگم منم چادری میشم

با خودم گفتم هستی اومدیم و شد تو مگه چادر میپوشی؟

دوباره گفتم نه مطمئن باش نمیشه اون اصلا صداتو نمیشنوه که دیوونه شدی به این خرافات اهمیت میدی...

به دوماه نرسید در کمال تعجب همه و خودم مشکلم حل شد

گفتم ببین حسین من به قولم عمل میکنم ولی از کجا معلوم شانسی نبوده باشه؟ شاید کلا روندش همین بوده 

یه نشونه دیگه ازت می‌خوام که بدون تردید سمتش برم 

و نشونه دوم  همون روز اتفاق افتاد ...

دیگه بدون هیچ بهانه ای با اطمینان و عشق رفتم سمتش و واقعا الان احساس آرامش خیلی بیشتری دارم و خیلی خوشحالترم

در نهایت اینو بگم من چه قبلا و چه الان هرگز با پوشش کسی کاری نداشتم و ندارم بنظرم در حد عرف همه انسانها مختار هستن پوشش مطابق میل خودشون رو داشته باشن

ولی تو همین چندماه که چادر پوشیدم با جملاتی مثل چادر نپوش سنتو بالا میبره؛چادر نپوش قبلا خوشتیپ بودی؛این چیه پوشیدی مردم چادر رو کنار گذاشتن تو رفتی تازه سر کردی و....خیلی زیاد مواجه شدم 

نظر و عقیده بقیه با این حرف ها تغییر نمیکنه ولی بهتره مراقب باشیم شخصیت خودمونو با دخالت توی سبک پوشش بقیه پایین نیاریم هرکسی یه انتخابی داره و یه جور راحته🌹

ای که مرا خوانده ای؛راه نشانم بده