2752
2734
عنوان

با این همه بلایی که شوهرم سرم آورد باز دلم براش تنگ میشه اه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 87 پست
خب میگه هیچی پس برو  انتظار داره بی توقع باشم بهش

پس برو ؟! یه دونه پفکو نمی‌تونی ببری پس بدی! پس برو؟! بگو باشه! راهنماییت می‌کنم هم قم نشونش بده هم کاشون!☺️ نترسیا ! از آدمای بی‌معرفت خوشم نمیاد هرکی که می‌خواد باشه! 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
خب ولی قرار نیست منم غلام حلقه ب گوش ایشون باشم دیگ درسته؟

اره عزیزم سعی کنید همو بشناسید .اگه اون ضعفی داره شما تقویتش کن .از همون اول همه‌چی خوب نیست تازه ازدواج میکنی دو‌سه سال اول همه تنش هست بعد کم کم با روحیات هم اشنا میشین .تلاش کن اگه ویژگی بد خاصی نداره کنارش بمون و بسازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش دوس نداشت عروسی کنیم‌ و یکمم شرایط مالی و یکم غیره دیگ اونوقت صلاحه با مردی که میگل بعد عروسی ...

واقعا ی دیقه موندن با همچین ادمی اشتباه محضه فقط فرار کن شما ک مستقلی می تونین برین پیش ی مشاور و خودتونو سرگرم کنید تا کمتر اذیت شین

2731
تو نمیخواد خانومارو آگاه کنی خودشون اگاهن دلتنگ شوهرشه به هر حال زمانی خوب بودن باهم الان با این حرف ...

وای خدا شما دیگه کی هستین؟! مخاطب من خانوم استارتره! تورو قرآن من بهت درخواست دادم؟! بخدا خجالت داره این حرفا . نمی‌خواستم جواب بدم اما واقعا ناراحت شدم! این حرفا چیه؟! 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
اسی میگم تا حالا هر چی گفتی از بدی هاش بوده خیانت کرده محبت نمیکنه میگه عروسی نگیریم سه روز بی خبری ...

نگفتم خوب نبست که 

ولی این بدیاش مانع ادامه زندگیمونه

تو خرج کردن خوبه پول داشته باشه خرید میکنه برام

تو جمع ازینایی نبست ک ضایع کنه فلان 

تو جمع خیلی مودب و مبادی آداب 

از نظر جسمی به هم میایم

البته بدی های دیگه ای هم داره ولی در کل اون بدیاش خصوصا اینکه تو کتش نمیره محبت و احترام و الویتش بودن موضوع اصلیه

خودش دوس نداشت عروسی کنیم‌ و یکمم شرایط مالی و یکم غیره دیگ اونوقت صلاحه با مردی که میگل بعد عروسی ...

نمیدونم والله چی بگم، ی مشاوره  ای چیزی برین، ولی خییلییی عقدتون طولانی،شد اینم اشتباه بزرگی بود ک همون اوایل انجام دادین

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
پونه مقیمی ی کتاب داره به اسم تکه هایی از یک کل منسجم  خیلی کتاب قشنگیه، به نظرم بخون  ...

من کتابش و دارم ولی نمیدونم چرا نرفتم سراغش ک بخونمش 

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم

من نمیدونم چی به سر عزت نفس شما اومده که راجع به حقوق مسلمت هی میخوای از بقیه تایید بگیری که آیا حق داری یا نه.😔

نمیگم این آدم کاملا بده و…ولی رفتارهایی که شما داری میگی ازش،رفتار یه آدمی که تکلیفش با خودش مشخصه و اومده ازدواج کرده نیست.

اونم بچه ساله؟

تو نمیخواد خانومارو آگاه کنی خودشون اگاهن دلتنگ شوهرشه به هر حال زمانی خوب بودن باهم الان با این حرف ...

ببین همین موارد باعث میشه یکماه بعد از ازدواج تو راهروهای دادگاه دنبال طلاق باشه! 

به اباالفضل عروس یک شبه دیدم اومده بود برا طلاق! 

شما نمی‌دونی آمار طلاق چه خبره! دلیلش عدم آگاهی و آموزشه! شما بی‌توجهی و بی‌مسئولیتی طرف مقابل رو چی معنی می‌کنید؟! 

اره عزیزم سعی کنید همو بشناسید .اگه اون ضعفی داره شما تقویتش کن .از همون اول همه‌چی خوب نیست تازه از ...

اگر اینطور بود میموندم می‌ساختیم ولی خب ویژگی بدش عصبانیت و اینکه مثلا رمز گوشیشو مخفی میکنه و چون قبلا چت کرده این بیشتر آزارم میده

اسی بنظرم کسی ک تو  س سال نامزدی خسته کرده تو ی عمر زندگی نمیشه تحملش کرد باز هرچی خودت میدونی 

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
2706