2733
2734

خب ببینید

ما امشب مهمون دعوت کردیم. 

بهرحال یه هزینه هاییم این وسط بوده از خرید میوه گرفته تا گوشت و مرغ و لوازم سالاد و و و 

من خودم خانوم خونه نیستم ولی بالغم و سهیمم تو مهمونی گرفتن..

خب من میوه تعارف کردم و چنگ میزدن با لبخند بازم تعارف کردم و متوجه شدم میخوان ببرن!!!

خب من تازگی داشت این رفتار برام و این تموم ماجرا نیست

بعد شام رفتن تو ماشین یه قابلمه اورد خانومه که من اخر شب گشنم میشه عادت دارم غذا بخورم مجدد، این قابلمه رو اوردم همرام

غذا بریز برام رفتنی ببرم!!!!!!!!!!

من واقعا نمیدونستم چی باید بگم

دیده بودم تو عروسیا اضافه ی غذاشونو میبرن ولی اینکه بری مهمونی قابلمه ببری رو درک نمیکنم😐

خب اون لحظه واقعا حرفی نیومد برام و نمیدونستم چی باید بگم😐

شما باشید چی میگید؟

و اینکه من گفتم فک نکنم دیگه باشه اخه ب تعداد غذا درست کرده بودیم رو نباید میگفتم؟؟؟

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

این خدایی رفتار زشتیه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب شد ندادی شکم دریده رو

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740

والا من باشم معذب میشم باشه میدم 

ولی هر چی دوسدارن همونجا میل کنن 

که اینکارا چیه اخه

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2706