2733
2734

همین ک بلدباشی چ حرفیو کجا بزنی و چیو نزنی 

همین ک بلدباشی چجوری اوضاعو ب نفع خودت برگردونی و باکی چجوری باشه ته سیاسته 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خو تو بگو عزیزم کمکم کن

الان ی جوری عصبانیتوو خالی کن...برو دلایل عصبی شدنتو بنویس روی ی ورقه کاغذ بعدش با تمام حرصت پارش کن..یا حرصتو روی ی بالش خالی کن...

تا وقتی ک اروم نشدی مبادا عکس العملی نشون بدی...

بعدش بیا رو چشمم کمکت میکنم

جلوی شوهرت بد خانواده شو نگو و همیشه خوبشونو بگو که اگه خانواده ش پشت سرت حرف زدن بگه زن من فرشته س هیچ وقت بد کسیو نمیخاد ولی شماها جنس خرابین

نشون بده که بهش وابسته ایی مردا از حمایت زنا و وابستگیشون خوششون میاد اما حواست باشه وابستگی با اویزوون بودن فرق داره

هنر خیلی مهمه سعی کن با چیزای معنوی عشقتو ابراز کنی البته این تجربه شخصیه منه

من نقاشم و همیشه براش نقاشی میکشم و نامه عاشقانه هم بهش میدم

حواست به سلامتیش باشه مردا خوششون میاد

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2731
این صمیمی نشدن برامن بازش کن یعنی بگو و بخند نکنیم یا زیاد هم صحبت نشیم

مثلا  هر اتفاقی که برات میوفته براشون تعریف نکن هعی نرو خونشون هعی اونا نیان چيزی میخوای بخری  اونا با خودت نبری از اونا نظر نخوایی  نذاری توو زندگیت دخالت کنن توو خانوادت هر اتفاقی میوفته براشون نگی من خرر. این کارو کردم  زندگیم به گوه کشیدن  رفتن برا بچم سیسمونی خریدن   با شوهرم هماهنگ کردن  که با من بیان سونو جنسیت بچه بفهمن خودشون جشن بگیرن هر دفعه خونم میان سر کمدم میرن  انگار نه انگار که چیز خصوصی دارم در یخچالم باز میکنن نگاه میکنن اینور نگاه میکنن اونور نگاه میکنن  خیلی خیلی دخالت دارن پیرمو در آوردن

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
خو چ غلطی کنم الان منتظر یک حرفم ک بگم بش

من، اگه عصبانی باشم . به یه چیزه دیگه ای فکرمو مشغول میکنم ، تمرکزمو از رو‌موضو‌برمیدارم. فردا یا هرچند روز دیگه که بهتریننننن موقعیتش باشه بحث و باز میکنم. میگم دیروز فلان کارت از فلان دیدگاه اصلا خوب نبود، توضیح میخوام.

خودم خیلی تمرین کردم تا عملا بلدشدم

خواهر جان من  میدونم ک نباید با خانواده شوهر صمیمی شد نباید جلو شوهر بد خانوادشو گف نباید از درون زندگیت کسی خبر دارشه.کلا خیلی چیا میدونم ولی عمل بهشون سخته.تا با شوهرم بحثی میشه از مادرش میگیرم از بقیشون درشه😂😂😋😋

اول از همه سعی کن مسیرها رو پیاده برو تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اول از همه سعی کن مسیرها رو پیاده برو تند

و هر وقت خواسی هر حرفی بزنی حتما اولش بگو بسم الله الرحمن الرحیم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم