2733
2734
عنوان

ب یارو بگم زشتم؟🥲😂😑🤝🏻کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 33 پست
اگ ذات مهمه آدم  دروغ نمیگه

ناخواسته رابطه ادامه دار شد میگم من چند بار خواستم تموم کنم.برای من ظاهر مهم نیست ولی انگار برا اون مهنه

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجبا. ینی عاشق تصور ذهنی خودش شده؟؟؟ 

اره مثل اینکه

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
2731

راست ش رو بگو

بگو اون تصوراتی که از ظاهر من توی ذهنت ساختی  اشتباهه

عکس من اینی هست که برات می فرستم

عکس واقعی ت رو بدون روتوش و افکت براش بفرست (آرایش داشته باشی مهم نیست)

اگر قسمت هم باشید   این رابطه ادامه پیدا میکنه

ایشون بیشتر عاشق صدای تو و بیان و شیرین زبونی هات شده

میگی نه   عکس ت رو بفرست تا ببینی  که ظاهرت براش هیج فرقی نمیکنه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
عزیزم چرا از اول دروغ گفتی الانم داری میخندی 

من اصلا نگفتم چجوری هستم حتی عکسم نفرستادم

اون تصور کرده پیش خودش

ناخواسته رابطه ادامه دار شد میگم من چند بار خواستم تموم کنم.برای من ظاهر مهم نیست ولی انگار برا اون ...

نا خواسته شد نشد

چه دلیلی داره دروغ بگی؟

شاید معیار اون همین دروغ های شما بوده

یاد بگیرید  با مردم بازی نکنید

نا خواسته شد نشد چه دلیلی داره دروغ بگی؟ شاید معیار اون همین دروغ های شما بوده یاد بگیرید  ب ...

میگم من دروغی نگفتم 

فقط این از روی صدای من فکر میکنه زیبام

من هیچ ابراز علاقه ای هم بهش نکردم

تو هم گفتی اره درسته  خب میشه دروغ

ن نگفتم درسته

و رد هم نکردم میدونی چی میگم

بیخیال موفق باشید

تو این زمونه مگ کسی عاشق میشه اینطور اخه