2733
2734
ینی جواب زنگ و تماسات رو نمیداد نگرانت میکرد؟ بی محلی و بی توجهی میکرد؟

هر ادمی توی هر رابطه ای از یسری چیزا بدش میاد از یسری چیزام خوشش 

ولی من سعیمو کردم این ادم شبیه اون چیزی بشه که خوشم میاد ولی ادم من نبود حتی اگه ازدواجم میکردم مطمنم خیلب ادیت میشدم من دلم نمیخواد این همه که توی کل زندگیم از بچگیم ادیت شدم تدی متاهلیمم همین رول برم جلو سعی کردم برای اولین بار منطقمو جلوم بزارم عقلمو در نطر بگیرم و پامو محکم روی قلبم فشار بدم و پافشاری کنم و دیگه اجازه ندم وارد زندگیم شه🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخ یاد اکسم افتادم قلبم درد گرفت  یادمه یه روز انقد نگرانش شدم دستام روی مبل به لرزه افتادا بو ...

منم عاطفی ام خیلی حساسم.

ولی اسی خیلی زود تصمیم نگیر اگه میخوای کاری انجام بدی همه جوانبو در نطر بگیر لطفا با عقلم تصمیم بگیر

منظورت از این حرف چیه واضح تر بگو

هر ادمی توی هر رابطه ای از یسری چیزا بدش میاد از یسری چیزام خوشش  ولی من سعیمو کردم این ادم شب ...

بهم زنگ زد سرد حرف زدم...فهمید ناراحتم...گفت ناراحتی..گفتم اره!

داشت توضیح میداد کاراشو میگفت خواب بودم پاشدم رفتم حموم سردرد داشتمو فلان...گفتم بازم تو دیدی من زنگ زدم باید بهم زنگ میزدی یا یه خبری میدادی میگفت سرم درد میکرد و فلان!

مطمئنی؟🥺 هر روز خیلی باهام خوب بود اهمیت میداد امروز اینطوری کرد دلم گرفت میگم نکنه.....دیگه منو نخ ...

اره عزیزم نگران نباش درس میشه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
منم عاطفی ام خیلی حساسم. ولی اسی خیلی زود تصمیم نگیر اگه میخوای کاری انجام بدی همه جوانبو در نطر ...

خیلی واضحه عزیزم 

ایشالله که هرچی قسمت و صلاحته واست اتفاق بیفته 

اسی ما ادما هممون توی زندگیمون یکی رو دوس داشتیم داریم 

من هنوزم که هنوزه اکسمو دوس دارم واقعا یه جاهایی ممکنم هست وا بدم ولی هرچی عقلمو حاکم میکنم میبینم هیچ جوره اونی نمیشه که من بعدا بخوام پس ازش سعی کروم بکشم بیرون 

با خودت فک کن ببین طرفت واقعا اونیه که میخوای تثمیم عجولانه و از روی عصبانیت نگیر اگه بار اولشه و ادم درستیه با برخورد درست بهش اشتباهشو بفهمون نه دعوا و تلافی اگرم نه بازم خودت میدونی قشنگم

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
شما با اکست چند وقت تو رابطه بودین؟

عزیز دیگه نمیخوام راجع بش حرف بزنم 

نمیخوام دیگه بیاد بیارمش🙂

تا الان راجبش حرف زدی توروخدا اینو بگو خیلی کنجکاوم😂

من چیز خاصی نگفتم 

فقط نگرانیتو دیدم یاد اون روز افتادن واسم تداعی شد 

لطفا قسم نده 

موفق باشی

پارتنر من هم اینطور موقعا کم پیدا میشه

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
2706