2752
2734
عنوان

تروخدابگیدبرم عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 20 پست

اگه لباس داری ، دیگه نخر واجب که نیس، آرایشم برو یک آرایشگاه نزدیک خونه تون ، یا یکی از فامیل که بلدن آرایشت کنند بخواه آرایشت کنند، اگه پوستت روشن بنظرم یک تنیت لب بزن ، یک ریمل ، یک خط شم دخترونه ، موهاتم با اتو صاف کن‌....هرچی ساده و دخترونه تر بهتر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لباستو همین جمعه یاپنجشنبه بگیر آرایشتم خودت یه کرم پودرو تینت بزن خیلی نمال بد میشه هرچی ساده بهتر

آخه مسئله اینه که گیرفامیلامون اکثرا میرن همین چندساعت پیش به مامانم میگفتن دخترت چیکارامیکنه😭

اگه لباس داری ، دیگه نخر واجب که نیس، آرایشم برو یک آرایشگاه نزدیک خونه تون ، یا یکی از فامیل که بلد ...

من‌ساده دوست دارم این فامیلامون دوست ندارم پشت سرم حرف بزن همون بهترنرم