2733
2734

من خودم شوهر دارم دختر خالمو میگم الان تو تلگرام حرف میزدیم عکس شوهر سابقش و با زن حدیدش و فرستاد رفتن تایلند چند روز پیش میگفت فقط دارم میسووووزم آتیش گرفتم قلبم درد میکنه این از کجا پول آورده چجوری انقدر وضعش خوب شد با زنش رفته تایلند ماشین فیدلیتی خریده جای خوب شهر خونه گرفته واسه زنش ۲۰۷ خریده کلی طلا ۷ سال طلاق گرفتن دلم واسه دختر خالم سوخت به نظرتون ممکنه به شوهرت ارث اینا رسیده باشه؟آخه چجوری تو ۷ سال انقدر وضعش خوب شد؟پول از طرف زنش نیست زنش و ما میشناسیم از خانواده معمولیه بابای دختره خودش یه پزاید دهه هشتاد داره کارگره چجوری اخه این وضعش خوووووب شددددد اینم بگم پدرشوهر دخترخالم خیلیییی ملک املاک داشت اما گدا واقعی بود دو ماه بعد طلاق دخترخالم فوت شد من مبگم این ثروت ارث همون پدره ن؟؟؟آخه دختر خالم میگه مادرشوهرش نمیذاشته اینا چیزی بفروشن آخه مگه میشه آدم بدون ارث تو ۷ سال انیدر وضعش خوب بشه؟؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از دخترخالت بدم امد :

ولی خیلی سخته

من تجربه مشابه‌ دارم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2706