2733
2734

کفشامو نو خریدم  لگد کرد‌بعد با لباسای پاره اش توی اتوبوسی که سوارشدم سوار شد و کارت نزذ‌من کارت اولم شارژ نداشت بعد با پرویی برای خودش نزدع میگه بزنم برات پولشو‌‌بده من چهره ام‌خوبه‌تیپم خیلی نوبه تمیز نمیز تمیزم اینقدر اعتماد به نفس ندارم چقدر مردم پرو ان پامو لگد کرد یه عذر خواهی نکرد به زور هم‌میخواد برام کارت بزنه‌ پول بگیره تازه برا خودشم نزده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ ربطی دارههههههه به نو بودن و تمیز بودن 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2740

اینکه پاتو لگد کرد چه ربطی به تیپ اونو تو داره ؟ مثلا کسی که تیپش سانتال مانتاله نمیتونه پاتو لگد کنه؟🤣 خب میگفتی ببخشیدا خانم پامو لگد کردی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

کفش که بلخره کثیف میشه! 

دومن شمام خب نمیزدی برای خودت! می‌خواسته کمک کنه خب باید هزینشو بگیره

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2706