2737
2739

ممکن پوست بچه یی که یکبار دچارافتاب سوختگی شده و تیره شده بعد خوب شدن افتاب سوختگس برای همیش یه درجه تیره بمونه؟

تجربتونو از افتاب سوختگی بچه ها ی کوچیک  میگین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفتاب سوختگی موقت و کوتاه مدت نه

اما مثلا فرض کن بری یه مدت بندرعباس زندگی کنی، پوستش ممکنه تا همیشه تیره بمونه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731

بچه و بزرگ نداره بعیده چنین چیزی مگر اینکه مدام اینقدر تو افتاب بمونه که سوختگی رو سوختگی بیاد بعد یبار سوختگی پوست لایه برداری میشه و دوباره پوست جدید میندازه برمیگرده به رنگ اولش.

2740
بله پوست ما خانوادگی اینطوره یعنی بسوزه شاید کمی برگرده قشنگ سیاه سیاه میشیم خودم برادرم بچه هام و . ...

یعنی هرگز برنمیگرده به قبل ؟یعنی هرساله تیره تر میشه پوستتون

عزیزم اگزمای پوستی ندارین  ؟بچه من اگزما هم داره 

چطور مراقبت میکنین ار این پوست حساس نمیشه که اصلا محافطت کرد موندم به خدا

[QUOTE=337451385]بله پوست ما خانوادگی اینطوره یعنی بسوزه شاید کمی برگرده قشنگ سیاه سیاه میشیم خودم برادرم بچه هام و . ...[/

بچه من تیره شده چهار ساعت توافتاب بود سه سالس یعنی از سفید شده سبزه تیره یعنی دیگ کلا پوستش میشه سبزه  ؟؟یعنی بدنش دو رنگ میمونه نصف سقید نصف سیاه؟؟؟؟

یعنی هرگز برنمیگرده به قبل ؟یعنی هرساله تیره تر میشه پوستتون عزیزم اگزمای پوستی ندارین  ؟بچه م ...

فقط کافیه لب دریا بریم یا مدت زیادی تو آفتاب باشیم بله می سوزیم و پوستمون یه درجه تیره تر میشه ،خیلیا بعد از آفتاب سوختگی برمیگردند ولی ما نه همونطور تیره می مونه پوستمون

[QUOTE=337470580]فقط کافیه لب دریا بریم یا مدت زیادی تو آفتاب باشیم بله می سوزیم و پوستمون یه درجه تیره تر میشه ،خیلی ...[/QUOT

دکتر نتونست کمکی کنه 

پمادی دارویی چیزی 

جز پیشگیری راهی ندار یعنی

[QUOTE=337451385]بله پوست ما خانوادگی اینطوره یعنی بسوزه شاید کمی برگرده قشنگ سیاه سیاه میشیم خودم ب ...

نه لوسیون بچه بزن به بدنش به صورت و دست ها از داروخانه بپرس ضدآفتاب بچه اگه مناسبه بزنه 

بعد بچه تا بزرگ بشه هزار رنگ عوض میکنه

2706