2752
2734
عنوان

ابروم رفته ولی دلم از رو نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این ادم بنظرم مرد نیست یه ادم‌بی غیرت و بیشعوره

شاید بنده خدا کسی تو زندگیشه 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
همین که رفته گفته منو میخواد  یعنی دهن لقه و لول پایینه ولش کن  دیگه محلش نده

دلم خیلی شکست امروزم تو سالن داشتم با دوستم حرف میزدم سرم داد کشید گفت برو سر کارت جلو اون خورد شدم 

ولی من عاشقم درکم کن نمیتونم فراموشش کنم

غیر مستقیم بهم گفتند

ببین مردا دوست دارن بدست بیارن

نه اینکه بدست بیان.

پس دیگه بهش بی محل باش

جوری باش که فکر کنه آدم دست نیافتنیب هستی و برای بدست آوردنت باید خیلی تلاش کنه

خودت رو خیلی با انگیزا و با هدف نشون بده

یه خانم مستقل

جوری حرف بزن که با خودش بگه کاش میتونستم باهاش بیشتر هم کلام بشم

وقتی میبینی رفتارت جواب نمیده

رفتارت رو تغییر بده

میرسم روزی بهت😎
ببین مردا دوست دارن بدست بیارن نه اینکه بدست بیان. پس دیگه بهش بی محل باش جوری باش که فکر کنه آدم ...

اون خیلی خوشگله من متوسط

رو به پایین سرزبون خوبیم ندارم

فکر نکنم از گزینه هاش باشم