2733
2734
عنوان

فکر کنم ۲۵ سال ب بالا دیگه ازدواج نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 8675 بازدید | 309 پست
والا الان همه یا دوس دختراشونو میگیرن یا دخترای عملی و داف رو ببخشید ها اکثریت رو میگم

بنظرم همههههههه پسرااا دوست دختراشونو میگیرن ی تعدادی ک حالا با ی نفر نیستن یا بددلن یا انقدر دوست دختر دارن یاااا خیلییییی پسرای خوبین اونا میرن سنتی

کسی سنتی نمیره دنبال دختر عملی و اینا سنتیا دنبال دختر خوب و خانواده دارن

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کی گفته همه جذب فلان میشن!! من ۲۶ ازدواج کردم سه سال دوست بودم اما هم دوران دوستیمون هم قبلش ی عالمه خواستگار داشتم خودم نمیخواستم از سنتی ک بیزار بودم کلا 

تازه بعد۲۵ سن مناسب ازدواجه جاری من ۳۳ سالش بود ازدواج کرد 

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
کی گفته همه جذب فلان میشن!! من ۲۶ ازدواج کردم سه سال دوست بودم اما هم دوران دوستیمون هم قبلش ی عالمه ...

خب توهم دوست پسر داشتی هم خواستگارای زیاد

خوشا آنان که در گهواره مردن 🖤 که بویی از غم دنیا نبردن

اینایی که میگن تا ۳۵ وقت هست با احترام اصلا قبول ندارم

کی شوهر کنی  کی از جوونیت کنارش لذت ببری ،کی بچه دار شی

بالاخره ادم دلش میخواد تواوج جوونی و سرحالیش کنار جفتش باشه و نهایت عشقشونو بهم نشون بدن ، سی به بالا که آدم خنثی میشه به نسبت ادم بیست ساله 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

منی ک ۱۷ازدواج کردم همشششش غصه وو نابلدی چ گلی ب سر زدم همش میکم ای کااااش الان ۲۵سالگیم ازدواج میکرذم ن اینکه یکاذی کردم شوهرم نکام نمیکنه بخاطر اخلاق بد

اتاکیجـــــا شمـــــالی     😍😍تویی ک مِه جان وجهانی دلبرمازندرانی

ازدواجم میکنیم 

بچه دارم میشیم 

حسرت مجردیمونم گهگاه میخوریم 

اصل ازدواج درسته ،تو هر سنی 

اینکه با ازدواج تنها تر نشی مهمه ن سن ازدواج

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
بنظرم همههههههه پسرااا دوست دختراشونو میگیرن ی تعدادی ک حالا با ی نفر نیستن یا بددلن یا انقدر دوست د ...

من از سنتی خوشم نمیاد ولی دوست پسرم بگیر در نمیاد چجوری بقیه دوست دخترشونو میگیرن