2733
2734
عنوان

چقدر این پاستا نیمه آماده ها خوبن

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 26 پست

آره خیلی خوبه خصوصا روزایی که وقت نداری

ولی قیمتش بالاس

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

57تومن من توش قارچ کرده زدم با پنیر پیتزا

نمی ارزه. ساندویچ آماده ها همین قیمتن

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2731
وای من ی بار گرفتم مزه عن میداد😂😂😂😂 برند مانارو امتحان میکنم ی بار 

مانا امتحان کن من از فروشگاه های تخفیفی برداشتم یکبار مامانم طعم گوجه گرفته بود سم خالص بود نمی‌دونم مارکش چی بود 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
مانا امتحان کن من از فروشگاه های تخفیفی برداشتم یکبار مامانم طعم گوجه گرفته بود سم خالص بود نمی‌دونم ...

الان سزچ کردم اونی ک من خورده بودمم مال همین مانا بود ولی طعم پیتزایی

ب هیچ عنوان طعم پیتزاییشو نخر🤢

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
اره توش هم کم بود 

نسبت به میزانش گرونه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
چطوریه؟من عاشق پاستام،نه هر شب وقت میشه خودت درست کنی نه میشه همیشه خرید میشه عکسشو یا دستور پختشو ...

عزیزم بزن اینترنت پاستا نیمه آماده مانا با طعم قارچ پنیر بعدش دو لیوان نیم آب بریز کره بریز قارچ بریز با پودر پاستا که داخلش وقتی پخت آبش کشیده شد پنیر پیتزا بریز

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤