2752
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم یکی از بچه های فامیلو امروز به گ.و.ه خوردن انداختم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🫤😐منم بچه های فامیل میزدم اگه رو اعصابم میرفتن ولی یکی به خواهرم بگه تو به خدا به غلط کردن میندازم ...

من رو هیچ بچه ای دست بلند نکردم تاحالا

آنقدر بچه ها صورتمو چنگ انداختن تو بچگیشون

اینو نمیدونم چرا دستشو پیچوندم 

فک کنم دیگه اعصابم نمیکشه😂😂

عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست
🫤😐منم بچه های فامیل میزدم اگه رو اعصابم میرفتن ولی یکی به خواهرم بگه تو به خدا به غلط کردن میندازم ...

خدا کنه ببریم❤️

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
می‌بریم دلم روشنه 

انشالله 😍😘🥰

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️