2733
2734

۵ روزه تموم شده فقط درد پریودی و سینه درد دارم و پریود نشدم.برای شما هم پیش اومده؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
دوفامد عوارض خستگی و بی حالی و اینا نداره ؟؟ من میخورم همه اش خوابم میاد بی حالم جون ندارم پاشم کار ...

ماه دومه ک میخورم دقت نکردم ب این عوارضش😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه دقت نمیخواد اینقدر بی حالیش بده که حوصلت نمیاد پاشی بری یه اب بخوری خود به خود یادت میموند 🤕😥

شما الانم مصرف میکنی؟بعد قطع قرص تا چند روز بعد پریود میشین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من با قرص دوفامد باردار شدم و الان وارد 20هفته شدم🥰🥰

خدا از دهنت بشنوه اون ماه بعد قطعش ۷ روز بعد لکه بینی داشتم

این ماه هنوز خبری نیس فقط درد پریودی میره و میاد‌.البته این ماه لتروزول هم خوردم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره امشب اخربشه  تا ده روز هم ممکنه طول بکشه پریود شدن

خدا کنه باردار باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از دهنت بشنوه اون ماه بعد قطعش ۷ روز بعد لکه بینی داشتم این ماه هنوز خبری نیس فقط درد پریودی می ...

منم لتروزول میخوردم 1دوره

دوره بعد دوفامد

دبک باردار شدم

من خداروشکر زود باردار شدم