2752
2734

من تو شهر دور از مامانم اینام دو هفته پیش اونجا بودیم شوهرم خیلی حساسه یعنی زیادی صمیمی میشه و خیلی کارا میکنه بعد انتطارم داره برای بابام مثل پسرش بود وقتی مریض شد خیلی بهش رسید حالا خونه بابام اینا که بودیم بابام تیکه انداخت مثلا برا شوخی ولی خب یه حالی بود منم ناراحت شدم چه برسه به شوهرم بعد درست و حسابی هم تحویلمون نگرفتن البته شرایطشون خوب نبود مراسم داشتن ولی خب یه تشکر خشک و خالی نکردن حرفایی زدن رو مخ شوهرم رفت اومدیم کلی غر زد و دعوا کرد به بابامم همیشه زنگ میرد دیگه نزده بابامم زنگ زد به بهونه سرکار و اینا جواب نداده حالا بابام بمن میگه چی شده چرا جواب نمیده زنگ نمیرنه با یه حالت طلبکارانه مامانم گفت به بابات میگم از اینجا به خوبی و خوشی رفتن نمیدونم چیزی شده ما خبر نداریم 

بخدا اومدم حرف بزنم بازم نگفتم حالا موندم چه کنم ؟

به شوهرم تیکه انداخته که یعنی هیچی نیستی کاره ایی نشدی از اونور مامانم ناراحت بود موقع خداحافظی با ما اصلا ول کرد رفت یه خداحافطی با من کرد فقط با شوهرم حرف نزد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدون دلیل کم محلی کردن؟😐😐مگه باید چی میشده؟کم وکسر دارین تو زندگی؟

نه خوبه 

اخلاقشونه خیلی اهل عزت و احترام نیستن 

بابامم انگار میخواد حرص طرفو دربیاره بمنم صد بار گفته درس خوندی هیچی نشدی سرکار نرفتی

کلا مرغ همسایه غازه 

مثلا مامانم بحثش شده بود با خواهر برادراش زیاد روبه راه نبود نکرد بیاد یه دقیقه درست حسابی حرف بزنه بعد بره هول هول ما داشتیم خداحافطی میکردیم زود رفت نشست تو ماشین برن خونه خواهرش 

بعد شوهرم بهش برخورد شوهرم انتطار داره خیلی بهش عزت بزارن خودشم میزاره منتها مامانم اینا اخلاقشون نیست یه جوری خشکن 

2731
نه خوبه  اخلاقشونه خیلی اهل عزت و احترام نیستن  بابامم انگار میخواد حرص طرفو دربیاره بمن ...

خوب به شوهرت توضیح بده که اخلاقشون همینه ،ولی این جوری مشکل ساز میسه یه طرف خشک وکوبنده یه طرف احترام میذاره وحرمت داری 

خوب به شوهرت توضیح بده که اخلاقشون همینه ،ولی این جوری مشکل ساز میسه یه طرف خشک وکوبنده یه طرف احترا ...

آره خیلی من این وسط دارم له میشم.

به شوهرم میگم حرص میخوره میگه ماست مالی نکن 

موندم بگم به بابا مامانم اینجوری شده یا نگم 

قبلا هم این مورد بوده آ 

نمیدونم خودشون متوجه نیستن یا خودشونو زدن به اون راه 

بخدا ما از اونجا اومدین تا یه هفته من خرصخوردم و حالم گرفته بود و با شوهرمم سر سنگین بودیم