2752
2734
عنوان

چت من و دانش اموزم+ عکس( به مناسبت روز معلم)

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 24 پست
از پایین به بالا بخونید. یه مدت کسالت داشتم نتونست برم مدرسه... ببینید چقد عشقند...بخدا محبتشون هم ...

مبارکتون باشه همکار عزیزم 

بچه های منم خودشون کلاسو تزیین کرده بودن سورپرایزم کردن امروز بدون دخالت والدین

کورد نیستم :) 
خانوما تو رو خدا یکی بهم بگه این نمونه برداری از آب دور جنین درد داره ؟؟؟ 😭

نه درد نداره مثل امپوله دو بار ازم نمونه گرفتن ولیباید مواطبباشیکیسه نشتی پیدا نکنه 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از این تاپیکا خیلی خوبه😍😍😍

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خانوما تو رو خدا یکی بهم بگه این نمونه برداری از آب دور جنین درد داره ؟؟؟ 😭

نه عزیزم درد نداره خواهر منم انجام داد برای اطمینان از سالم بودن جنین از نظر ژنی انجام میدن

انشالله که به خوبی و خوشی آزمایشتون رو انجام میدید و متوجه میشید که ترستون  بی مورد بوده...❤️

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
نه درد نداره مثل امپوله دو بار ازم نمونه گرفتن ولیباید مواطبباشیکیسه نشتی پیدا نکنه 

واقعا راست میگی عزیزم درد نداره؟؟؟؟ 

اخه بقیه بهم گفتن انقد درد داره که  احتمال سقط توو نمونه برداری خیلی زیاده از شدت درد  

عزیزم تو روخدا بیا تاپیک اخرم یه چندتا سوال دارم 🥺🥺🥺

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
نه عزیزم درد نداره خواهر منم انجام داد برای اطمینان از سالم بودن جنین از نظر ژنی انجام میدن انشالله ...

مرسی عزیزم بهم دل گرمی دادی ✨🥺💞

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
واقعا راست میگی عزیزم درد نداره؟؟؟؟  اخه بقیه بهم گفتن انقد درد داره که  احتمال سقط توو ن ...

اره بخدا دو بار انجام دادم مثل  امپول تو شکمه.  باید ۵ روز استراحت کنی و زیاد مایعات مصرف کنی هرکی میگ درد داره دروغ

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم