2737
2739

قرار. بود ۲۲ بامدرسه بریم بیرون حالا به دلایلی چون جاش خوب نبود و گفتیم فرداباکلاس خودمون بریم‌‌ا مامانم اوکی داد و پولم دادم بعد کلی برنامه چیدیم امروز مامانم میگه نرو کلا ۷نفریم مامان کی از بچها مارو میرسونه گفتم چرا نرم گفت مگه وِلی من ز کجا بدونم میری اردو جای دیگه نمیری :)حالا فردا خواستیم بریم چجور بگم نمیام خیلی قلبم گرفت؛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ای بابا از دست این رفتاراشون

به دوستات بگو یه مشکلی برات پیش اومده 

ولی مامانتو متقاعد کن

اخه ۷ نفر باهم چه خرابکاری می‌خوان بکنن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

[QUOTE=337426234]منطقی بدون جبهه گرفتن باهاش حرف بزن یا میخوای اصلا من با مامانت حرف بزنم الکی بگم جز اون افرادیم ک ق ...[/QUOTE

شاید بگی یکی از دبیرامی قبول کنه

عزیزم من دختر دارم، متاسفانه نمی تونم همه چی را برات باز کنم، ولی هم تو حق واری با دوستات بگردی هم مامانت با توجه به شرایط جامعه، حق داره، بهترین کار اینکه باهاش رو راست باشی و حرف هات و بزنی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
انقدر خودخواهه میگه حوصله ندارم

با بابات رفیقی؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزم من دختر دارم، متاسفانه نمی تونم همه چی را برات باز کنم، ولی هم تو حق واری با دوستات بگردی هم م ...

دیگه بیشتر از این غرورمو له کنم 

گفته بهت اعتماد ندارم

2706