2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر وقیحو بیماری فکر کردی میام باادم مریضی مثل تو که تعادل نداره اعتماد میکنم؟

یا نفرسوم رابطه ای یا عشق ممنوعس یا یه گندکاری کردی دارب از عذاب وجدان میمیری چی میخوادباشه رازتواخه!همون بهتر ک نگی تاابروت بیشترازین نره

یا نفرسوم رابطه ای یا عشق ممنوعس یا یه گندکاری کردی دارب از عذاب وجدان میمیری چی میخوادباشه رازتواخه ...

چقدر جالبه که دقیقا کارایی که خودت و ننه بابات کردن اومد تو سرت ما مثل تو خراب نیستیم انتر خانوم هرچند تورو سگ نگا نمیکنه معلوم نیست از کدوم خیابونی اومدی قبلا هم مزاحمم شدی چرت چ پرت گفتی تمایلات عجیب غریب داری خوبه ابروتو‌ببرم؟

پس برو ب دردت... مردموعلاف کرده دیوانه

@niniyar_3    

ببینید این کاربر مرده مزاحم میشه چندین بار مزاحم من شده و پیشنهادای ناجور داده بعد که تهدیدش کردم اومده تو تاپیکام شروع کرده فحاشی لطفا رسیدگی کنید 

یا نفرسوم رابطه ای یا عشق ممنوعس یا یه گندکاری کردی دارب از عذاب وجدان میمیری چی میخوادباشه رازتواخه ...

@niniyar_3    

ببینید این کاربر مرده مزاحم میشه چندین بار مزاحم من شده و پیشنهادای ناجور داده بعد که تهدیدش کردم اومده تو تاپیکام شروع کرده فحاشی لطفا رسیدگی کنید میبینید خودش شروع کرد خودشم فحاشی کرد تو خصوصیم پیشنهاد ناجور داد بااینکه گفتم متاهلم