2733
2734
عنوان

بحث همیشگیه منو مامانم + شات

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی خوب حرف زدی مادرت فقط تورو بدنیا اورد شاید ژنتون یکی باشه ولی نمیتونه منت کاری ک برات نکرد و بزاره اون تورو ادب نکرد اون بهت هیچی یاد نداد پس تو خود ساخته ایی شاید اگ من جات بودم هیچوقت سراغشونو نمییگرفتم ولی تو واقعا دمت گرمه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
چرا باهاش حرف میزنی عزیزم؟ اون چه مادریه که بچه شو ول کرده

مادر که نیست اصلا و هیچوقتم نمیتونه باشه

ولی میخواستم مث یه دوست باهاش در ارتباط باشم

هر وقتم دیدم قابل تحمل نیست برام رابطمو قطع میکنم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
اره بعد گذشت چند سال از جداییشون ازدواج کرده  نه دیداری نداشتیم

در هر صورت مادره احترام بذار ولی قاطی زندگیت نکنش حق مادریشو ادا نکرده الان که از آب و گل دراومدی چه نیازی بهش داری تازه معلوم نیست به وقت نیاز بازم پشتتو خالی میکنه یا نه

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

منم اگ جای تو بودم از هردو دلگیر میبودم تا ابد که مسئولیتت رو قبول نکردن منم بچه طلاقم و بدون پدر، زندگی کردم و بزرگ شدم میتونم درکت کنم الان ک بزرگ شدی خانوم شدی و قراره ب جایی برسی تازه یادشون افتاده دختری هم دارن تو خودتو ازشون دریغ نکن چون بهرحال دوستت دارن شاید مثل پدر من بی مسئولیت بودن اما خب دوستمون دارن من فقط بهش محبت میکنم ولی طوری همیشه رفتار میکنم ک بفهمه یادم هست و میمونه ک پدری در حقم نکرده

دمت گرم واقعا 

امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفته و ان شاالله اینده خوبی در انتظارت باشه....

ببین من سایه پدرومادر رو سرم بوده ولی تو اوج فقر و زندگی روستایی الان خدا خواست و کمک کرد...حسرت بچگی ندارم همشو رو بچم اجرایی میکنم هرچی نداشتم و رویابودبرای اون عملی میکنم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
منم مثل توام :) فقط متاهل شدم ۴ ساله اخرین بار که میخواستم با مامانم حرف بزنم گفت دشت از سرم بردار ...

ولش کن بابا تو دیگه احتیاجی به مادر نداری 

خوبیه این ادم برا من اینه که خیلی وقتا خرید میکنه برام و گاهیم پول ازش بخام میده 

وگرنه اینا دیگه مادر بشو نیستن

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
ای بابا  بعضیامون تو زندگی شانس نداریم بیا بغلم

🙂🫂

ولش کن بابا تو دیگه احتیاجی به مادر نداری  خوبیه این ادم برا من اینه که خیلی وقتا خرید میکنه ب ...

به نظر من همونم ارزش نداره ازشون بگیریم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
بالا سر یا رو سر؟

حالا فرق خاصی نمیکنه😂

2706