2733
2734

پ این خراب شده رو برا چی گذاشتن مگه تاسیسش نکردن برا بدخت بیچاره هایی مث من که روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنن تا بلکه یکم راحت شن از دیروز تا حالا دارم میزنگم میگه برای ارتباط با کارشناسان عدد ۲ رو وارد کنید عدد ۲ رو وارد میکنم حتی بوق هم نمیخوره بعد از چن ثانیه تماس خود به خود قطع میشه الان من چکار کنم با این پسر مامان بابام که پارانوئیدی و گردن کلفت و زورگوعه بیشعوره هر روز منو تحدید به مرگ میکنه بالای بیس سالمه نمیزاره یه قدم تنها برم بیرون میگه بهت تجاوز میکنن یا شاید میخای فرار کنی خب خدا قربونش برم فقد نقش مجسمه رو بازی میکنه برام عین مجسمه ساکته اره حق دارهدبیکاره سرگرمی خاصی نداره شاید از عذاب وزجر کشیدنم داره لذت میبره از اون بالا😭😭😭😭😭😭😭😭😭

👩‍💻

جوابن بدن کاری نمیکنم

تنهاراحش مستقل شدنو‌وفراره

مربی یوگا❤️دانشجوی تربیت بدنی ❤️اگ برنامه غذایی مناسب خودتومیخوای یا دوست داری توخونه ی خودت ورزش کنی و به اندام دلخواهت برسی با کمترین هزینه مربی خصوصیت میشم و زیرنظرت میگیرم وتنهات نمیذارم تابه چیزی ک میخای برسی❤️تومیتونی بهترین ورژن خودت باشی فقط کافیه ک بخوای🤍برای مشاوره طب سنتی هم در خدمتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بابا اینا همش ت فیلما ک میگن هست اصلا ت این جامعه ما ب زنا توجه نمیشه

اره منه خره بگو فقد شارژمو حروم کردم وقتی خدا به دادت نمیرسه دیگه چه توقعی از بنده هاش داشته باشم 

👩‍💻
توروخدا نگو اینجوری ایشالا خداخودش کمکت میکنه عزیزم با خودکشی کردن هیچی تموم نمیشه فقط عذاب های بدتر ...

دلم پره هیچ غلطی نمیتونم بکنم😭😭😭😭 دستم توجیبم نیس ازدواجم سر نمیگیره بخاطر جن عاشق از اینور این روانی هر روز میخاد منو بکشه و زندونیم کرده

👩‍💻
2740

یه چت آنلاین بود یه سایتی

بعد کلییی منتظر بودن چند وقت پیش یکی جواب داد، کلا مشاوره بلد نبودن بدن ولی خب همین ک با یکی حرف زدم خوب بود آروم شدم(البته بعد از دو سه ساعت فکر کنم جواب دادن) 

خودت ناراحت نکن عزیزم مشکلت چیه بگو شاید راه حلی براش داشتم

مشکلم پسر بابامه اگه بمیره راحت میشم چون نمیزاره تنهایی برم بیرون باید یه مرد همراهم باشه تا اجازه کار و درس و بهم نمیده 

👩‍💻
یه چت آنلاین بود یه سایتی بعد کلییی منتظر بودن چند وقت پیش یکی جواب داد، کلا مشاوره بلد نبودن بدم و ...

اینابه دردم نمیخورن میخام وقتی خابه با چکش بزنم تو سرش تا بمیره و راحت شم

👩‍💻
دلم پره هیچ غلطی نمیتونم بکنم😭😭😭😭 دستم توجیبم نیس ازدواجم سر نمیگیره بخاطر جن عاشق از اینور این ...

میدونم شرایط سختی داری واقعا ولی امیدت ب خدا ک باشه خودش واست معجزه میکنه به خودکشی اصلا فک نکن