2733
2734
عنوان

روز معلم هیچکی برام کادو نگرفت🥲

879 بازدید | 44 پست

من مشاور مدرسه ام دانش آموزام هیچکدوم برام هیچی نگرفتن درحالیکه دانش آموزای رشته دیگه برای مشاورشون کلی کادو و گل گرفتن 

تازه من بیشتر از همه مشاوران براشون زحمت کشیدم و حتی کلاس رفع اشکال میذاشنم با اینکه وظیفم نبود😭😭

خداوندا شبم را روز گردان...

😶😶😶

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

مگه بچه ای اینطور رفتار می‌کنی ؟🤕😶😶

خوبه مشاوری خودت 😐💔

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

مگه معلمها نمیگفتن ما کادو نمیخوایم شما همون درس بخونید خودش بهترین کادوئه؟😁

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

شرایط اقتصادی افتضاحه درک کنید مردمو...زشته یه معلم که انقد مقامش والاست منتظر دست شاگرد باشه شما حقوق میگیری‌..راهنمایی کردی تا بهت هدیه بدن؟؟ معلمم معلمای قبل والا چیزی میخریدیم بهمون برمیگردونند یا پولی جمع میکردن مادرا

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

روزتون مبارک

لطفا وضعیت اقتصادی رو در نظر بگیرید.داخل همین سایت چندروزه تماما بحث کادوی روز معلم هست که بعضیا از پس هزینه بر نمیان و از معلما خواهش داشتن که چشم داشتی به گرفتن هدیه نداشته باشن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706