2752
2734
عنوان

اولی که ازدواج کرده بودم مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 33 پست

این دیگه واقعا شاهکار ملی بود  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آرهههه ولی من تو لحظه قفل میکنم زبونم بند میاد. باید تلاش کنم

البته ی چیزیم هست ادما از ی سنی به بعد دیگ بزرگ نمیشن پیر میشن ادم پیرم مث بچه میمونه گاها حرفای بیخود میزنه کارشون نمیشه کرد!

شوهرمنم میگه خانم دوستش صبح بلندمیشه براش غذا میزاره  غذای مونده شبو نمیزاره ببره سرکار

🤣🤣به منم گفت توام اینجوری باش گفتم نمیتونم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان من داداش کوچیکم رو خیلی لوووس کرده وقت و بی وقت میاد ازش میخواد براش پاشه چیزی درست کنه آیییی من حرص میخورم🤦‍♀️😡

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بعد از عقد مادر شوهر  لباس چرکای شوهرمو میداد که بشورم .دستام همش زخم میشد و پاک نمیشد آخرش دیگه واتکس میزدم .می‌گفت چطور دلت میاد به لباس پسرم واتکس میزنی.

یادم میاد حرص میخورم

خدایااااااا شکرت ❤️
نه منظورم این نبود از همسرت می پرسیدی قبل ازدواج براشون 4 غذا می پخته یا شب قبل یا کلا غذا نمی داده؟

من به محض اینکه شوهرم رفت سرکار اومدیم سر خونمون. نامزد بودیم قبلش بیکار بود. متاسفانه پیش ننش نموند ببینم درست میکنه یا نه

2706