2733
2734

اگه میتونی جدا از پدرو مادرت زندگی کنی چرا خودت خونه نمیگیری تنها زندگی کنی تا وقتی که مشکلاتت رو حل کنی؟ یه مدت کار کنی پول جمع کنی یه خونه کوچیک واسه خودت بگیری. با اینکه توی این موقعیت نمیخوای ازدواج کنی و تصمیم اشتباه بگیری موافقم. ولی همخونه شدن هم بعدا بهت ضربه میزنه مگه اینکه از خودت صد در صد مطمعن باشی که وابسته نمیشی و یروزی ترکش میکنی. 

وقتی پسر متعهدی ر نظر میاد اجازه بده بیاد خواستگاری حداقل نامزد میکنید بهتر هم آشنا میشید و سر کار م ...

میدونی من بهش اعتماد کامل دارم واقعا 

فکر کن یک پسر ۲۷ ساله دو ساله که هرچی من گفتم نه نیورده هیچوقت من رو مجبور نکرد به خواسته هاش تن بدم همیشه چهارچوب و حد و مرز من رو رعایت کرد با اینکه قبلا خیلی شیطون بود و من میدیدم چقدر داره اذیت میشه

ولی ازدواج‌ واقعا واسم ترسناکه 

خبلی سردرگمم و دنبال بک مشاور خوبم

تاپیک زدم دیدگاه بقیه رو راجع به این‌موضوع بدونم که فهمیدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه میتونی جدا از پدرو مادرت زندگی کنی چرا خودت خونه نمیگیری تنها زندگی کنی تا وقتی که مشکلاتت ...

دقیقا وقتی ۳۰ سالت شد مثلا بهشم عادت کردی دوس داری یهو بگه خب برو دیگه من قراره ازدواج کنم خانوادم یکیو انتخاب کردن. ببخشید هیچ پی پی نمیتونی بخوری دستت به هیچ جا بند نیس . یدونه خدافظ میگی میگن به سلامت

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
میدونی من بهش اعتماد کامل دارم واقعا  فکر کن یک پسر ۲۷ ساله دو ساله که هرچی من گفتم نه نیورده ...

ببین عزیزم وقتی با این موردی که بالا گفتم مواجه بشی معنای واقعی ترسو متوجه میشی + احساس شکست. ولی شاید اوکی باشی نمیدونم. 

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
2731
میدونی من بهش اعتماد کامل دارم واقعا  فکر کن یک پسر ۲۷ ساله دو ساله که هرچی من گفتم نه نیورده ...

هیچ وقت پسرا نباید بفهمن یه قله رو فتح کردن حتی وقتی ازدواج کردن راز زندگیتو ب مشاور بگو و جلوش گریه کن ولی به شوهر و پسر نهههه

پس شرایط زندگیتو تحمل کن تا درست تموم شه 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
غلط کردن . دست بالای دست بسیار است

اون ک صددرصد ولی کاش دخترا بیشتر حواسشون باشه، تهش فقط ماها ضربه میخوریم دیگ واس اونا راحته

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥