2733
2734
عنوان

از نظر شما این پسره چطوریه؟+عکس برای اولین بار یه پسر گوگولی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 49 پست
شوهرمنم پوستش اینجوریه وای من دوس ندارم اصلا مرد سبزه جذاب تره 

دقیقا برای منم 

ولی نمی‌دونم چرا ازش خوشم اومده☹️

خودش شغلش خوبه ولی چون خرج خانوادش میده وضع مالشون بده دودلم

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا برای منم  ولی نمی‌دونم چرا ازش خوشم اومده☹️ خودش شغلش خوبه ولی چون خرج خانوادش میده وضع ...

خواستگارته؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
احتمالا خودت سفیدی من سبزم از سفیدا خوشم میاد😂

نه خودمم سبزه ام البته میگن گندمی هستی ولی خودم میگم سبزه ام 😂

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731