2737
2739

دلم میخاد صدام نکنن فقط دراز بکشم چشمامم ببندم هیچ صدایی ام نیاد.دوهفتس قهرم باشوهرم،مقصرم اونه،یه جوری شدم اصلا دلم نمیخاد ازجام بلند بشم،دوهفتس یه جارو هم نکشیدم،دستم به هیچ کاری نمیره،منی که تا ۱۲ ظهر همه ی کارامو میکردم،الان ظرف شام هم مونده ‌.فقط نگید تو پیشقدم شو چون اصلا نمیکنم،اون مقصره ه به زن سابقش پیام داده هم کتکم زده

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دو ماه قهرم قبلا دلم ب آشتی بود اما الان مهم نیست از بس رو دادم سوارم شود واسه همین دیگه رو نمیدم تو هم فعلا سنگین باش چون پیشقدم جز سواری دادن هیچی نداره بخصوص مردی ک نه خوبی سرش بشه نه بدی

خودتو قوی کن چون با شوهرت قهری زندگی نمیخوای بکنی به خاطر خودت خونه تمیز کن به خودت برس اینجوری شوهرت فکر میکنه باهش قهری افسرده شدی خودتو خوشحال نشون بده

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2740
حالم خیلی بده خیلی 

حقمدداری خدایش کارش بد بوده اینکه اس داده و بخاطر توجیح مضخرفش شمارو کتک زده الان اگر پیش قدم بشی میگه اگر هرکاری هم بکنم بازم کنارمه و آشتی میکنه برای همین متوجه اشتباهش نمیشه

حقمدداری خدایش کارش بد بوده اینکه اس داده و بخاطر توجیح مضخرفش شمارو کتک زده الان اگر پیش قدم بشی می ...

آره بخاطر همین تا اخرعمرمم اینجور باشه پیشقدم نمیشم

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...
بخاطر شوهرم حالم بدنیس،بخاطر این که رفته به اون زن سابقش پیام داده حالم بده،الان زنیکه ازخوشحالی دار ...

به جهنم بزار بال در بیاره الان تو داغون بشی حالت بد بشه فقط به خودت آسیب میزنی خودتو قوی کن

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2706