2737
2739

میگن کلا توقیف شده! کلی اعتراض داشته! علتش چی بوده؟ من که یادم نیس مورد بدی توش بود؟ 

🚫کسی را نیازارید زیرا که همه دلها به قدر کافی پر از دردند💔🚫

نمیدونم

فعلا که داره پنجش رو نشون میده

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه بابا قبل عید میداد 

الانم فعلا تو پایتخت داعش هستن پخش خواهد شد 

قبل عید زمستان از پایتخت ۱تا آخرینش را پخش شد 

ما هر بار پخش شه میبینیم 

تا حالا بگم سی بار دیدیم هربار هم با همون هیجان نگاه می‌کنیم😂

تازه از یکشنبه خوش رکاب میده😂

کاش بعده ۵ دیگه نمیساختن

وجه شون کامل خراب شد

تحفه میخوای ۶ رو؟

قشنگ معلومه فقط برا پدلسازی ساختنش بی محتوا و چرت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740

شاید بخاطر قسمت اخرش پخش نمیشه

که رحمت با یه دختره ازدواج میکنه سوار موتور میشن و میرن دریاچه و قایق سواری

وون سال بخاطر همین قسمت کلی نقد شد

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
نه بابا قبل عید میداد  الانم فعلا تو پایتخت داعش هستن پخش خواهد شد  قبل عید زمستان از پا ...

شنیدی میگن اگه یه فیلمو بیشتر از یه بار ببینی روانت مشکل داره؟؟؟

و مایی که هر شب هم ساعت ۹ نقی رو میبینیم هم تکرارشو ساعت ۱

تازه کلی هم با داعشیا میترسیم و با حرفای خنده دارشون میخندیم😜😜😜😜😜

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

احتمالا به خاطر حرفای سیاسی که میزنن

یه قسمت هم آخر فیلم رحمت و زنش پشت موتور دارن تو جاده میرن که میگن مثل یه بازیگر قدیمی تو یه فیلیمه و نباید پخش میشده

سارا و نیکا هم که اونجوری شد

کلا خیلی مخالف این سریالن و تمام تلاششون و میکنن که پخش نشه. 

من که واقعا فیلمش و دوست دارم

شیشش سیاسیه...البته نه اونقدر ولی خوب 

ی فیلم قشنگ بود اونم توقیف کردن 

اخه میدونی نه ک دزدا رو گرفتن اختلاس گرارو سرب نیست کردن 

ادمای مفت خور اون بالا رو کشیدن پایین دیگ دغدغه نداریم خوب 

از بیکاری نشستیم فیلمارو توقیف میکنیم 

گاهیم دیگ تلویزیون اتو نداشته باشه میریم سراغ تقویم اسم شب یلدا رو عوض میکنیم:))))))))) 

مخالفی ریپ نزن حوصله بحث ندارم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2706