2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مازندران ؟😂خدایی گرونه😂😂😂 مسافرت یکماهه اومدیم  سیب زمینی  اینجا ۱۲ تومن بود  ا ...

اره واقعا گرونه

اینجا 

خودمونم همین قیمت گرون می‌خریم

ولی بقیه فکر میکنن فقط برا مسافرا گرونه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

مشهد 

هوای آلوده 

گوشی قاپ 

اب هوای غیر قابل پیش بینی

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

گرم مثل جهنم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
مقدس بودن ویژگیه بده شهرتونه؟ چرا بده؟

هیچ کنسرتی برگزار نمیکنن

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
همه چی گرون فکر میکنن فقط برا مسافرا گرونه، نه عزیزم برا ما هم همینه چون شهرمون توریستیه

قبول کنین که میفهمن همشهری نیستن بیشتر میگیرن 

من خودم مادرم مازندرانیه مامانم خرید میکنه یه قیمته بابام که تهرانیه خرید میکنه یه قیمت فرقشونم تا اعلی علییینه

2706