2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونی چی بش داد؟ یا ازش بپرسی لطفا🥺🙏🏻

همون خانمه خودش دارو بهش میده ن اینکه از عطاری یا جایی بگیره،،، تا 10 باید غذاتو رعایت کنی چی بخوری چی نخوری یا کی رابطه باشه و... 

دیدمش ازش میپرسم،،، 

کدوم شهری؟ 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2738
همون خانمه خودش دارو بهش میده ن اینکه از عطاری یا جایی بگیره،،، تا 10 باید غذاتو رعایت کنی چی بخوری ...

اصفهان، حتی اگه شمارشو بهم بده باش دررابطه باشمم مشکلی نداره یا دارو برام پست کنه

[QUOTE=337412435]من هرراهی بگیرفتماهرراهی اخرم نشدفقط اون بالایی رژیم وهزارتامقاله واینا🤣خداروشکرکه ...

اره خداروشکرمیکنم ازین بابت یه درصدهم پشیمون نیستم تلاشموکردم نشدپس صلاحم نبودحالاشماهم تلاشتوبکن ازون بالایی بخواه

گلم فقط اومدم بهت خواهرانه بگم.تنها روش قطعی روش آی وی اف تعیین جنسیت هستش.اونم ممکنه کلی هزینه کنی و باردار نشی سه تا جنین پسر برات بذار سر موقع پریود بشی و همه هزینه هات به باد بره.

من خودم برای بچه دوم به اصرار من که خیلی پسر می خواستم سه سال اوایل با کیت تخمک گذاری و رژیم اقدام طبیعی کردم باردار نشدم بعدش با دکتر و دارو و اقدام روز تخمک گذاری بازم نشد. بعدش 5 بار آی یو آی کردم با تعیین جنسیت بار پنجم گرفت با اینکه جواب آزمایش اسپرم شوهرم عالی بود گرید آ بعد شستشو 90 بود الان باردارم سه چهار روزه فهمیدم این فندق یه دختر شیطون بوده که همه اسپرم های وای رو زده کنار و خودش برنده شده.

شما هم اگه برات حیاتیه برو آی وی اف و بدون فقط و فقط خواست و مصلحت خدا 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
چه نوع رژیمی

میرن پیش متخصص زنان و ماما رژیم عذایی و در کنارش دیدم قرص ویتامین و داروهای گیاهی و این چیزا ب زن و شوهر میدن 

ولی قبلش شوهره رو میفرستن کلی آزمایش و سونو از بیضه ها 😄 یکی از اشناهام تازه رفته میگفت شوهرم خجالت میکشیده موقع سونو 😃😃😃

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
2706