2752
2734

تاپیک زدم که یک شب از یه پل عابر رد میشدم یه دختر و پسر و دیدم در حال م.عاشقه. بعد نظر سنجی کردم که رفتار مناسب تو اینجور وقتها چیه؟ چون از دیدن این صحنه خیلی حالم بد شد.  بعد دیدم نی نی یار پیام داده به علت درج مطالب منافی عفت یک هفته تعلیق شدی. یعنی واقعا این تاپیکم خلاف عفت عمومی بود؟ این همه تاپیک هست که کثافت کاریشون و میان اینجا با جزییات تعریف می کنن نی نی یار هم هیچ کاریشون نداره . اگه حق با منه چجوری می تونم حال نی نی یار و بگیرم؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم باید هر کدوممون تاپیک بزنیم که مدیریت نی نی سایت اول همه تاپیکامونو حذف کن بعد لغو کاربری کن چون این سایت ارزش موندن نداره طرف میاد فحش میده جوابش میدی تعلیق میشی کلا سایتیه که بدرد نمیخوره دیگه

@niniyar_3    

@niniyar_2    

عزیز منم کاربر انه _ دختری_درپاریسم! 

و شما به دلیل اینکه یک کاربری بهم گفت سلام خوبی 

منم گفتم ممنونم 

و تعلیق ام کردی خیلی ببخشید من نمیدونستم که باید هر پیامکی برم داخل اطلاعات کاربری شون

در حال رفتن..
کارت مثل اینه که اومدی شکایت خدا رو به پیغمبر کنی

خوب یعنی هیچ کی رو نی نی یارها نظارت نداره؟ هر کار دلشون بخواد می کنن؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
خوب یعنی هیچ کی رو نی نی یارها نظارت نداره؟ هر کار دلشون بخواد می کنن؟

دقیقا همین نی نی یار ها اینجا برای خودشون حکومت دیکتاتوری کمونیستی راه انداختن 

من با یه پسره دعوام شد یه زنه از اینا که ب سی جی هست و اینا

اومد هزارتا فحش ناموسی بمن داد 

نی نی یار یک هفته منو تعلیق کرد

اون بمن فحش داد 

من تعلیق شدم

گناه عیسی پای موسی نوشته شد

بخاطر ممنون گفتن تعلیق شدی؟؟؟؟

اره 

گفت موفق باشی منم گفتم همچنین بعد نی نی یار نوشته که چرا جوابشو دادی

@niniyar_2    

@niniyar_3   من نمیدونستم کاربر اقا هسسسسسسسسسسس 

شماها پروفایلهارو قاطی میزنید و نمیفهمیم اقا هس یا خانم

در حال رفتن..
کاملا حق با نی نی یاره و به شما هم ربطی نداره مسائل دیگران @niniyar_3   @niniyar_5   ...

جدی می فرمایید؟

اره  !  گفت موفق باشی منم گفتم همچنین بعد نی نی یار نوشته که چرا جوابشو دادی @niniyar_ ...

خوب اگه جواب دادن به آقایون ممنوعه پس چرا بهشون اجازه عضویت می دن؟