2733
2734
عنوان

وای بعضیا انقدر تو نی نی سایت خوبن مهربونن بعضیا هم عقده ای

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 46 پست
ها اگه اینجوری بوده که خوب کردی 😂  من منظورم اینکه مثلاً تایپیک میزنی بعد میان فوش میدن

نه بابا کم ندارم که 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
نگین عقده ای گناهه معصیته توهین به بندگان خداست دعاشون کنین و سعی کنین با درکشون حالشونو بهتر کنین ...

بعضی از بندگان خدا از حیوان هم نفهم تر هستن حیفه که به اینا بگیم انسان 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی آدمی که بدون هیچ دلیلی به دیگران بی احترامی می‌کنه 

این خیلی خیلی بده حتی با دلیل هم بده ادم به کسی توهین کنه البته خیلی برام‌پیش اومده نظرم با احترام گفتم ریپ زدن روم و توهین کردن چون نظرشون مخالفم بوده ولی خب تا جایی که تونستم سعی کردم رعایت کنم اکثرا خندم میگیره به توهیناشون ولی خب گاهی هم پیش میاد کنترلم رو از دست بدم 

معذرت میخام قصد نداشتم ناراحتتون کنم خانم  درسته منم گفتم گاهی هستن که ذاتا آدمای منفی و نرمال ...

نه خواهش میکنم ناراحت نشدم که 😂

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731
این خیلی خیلی بده حتی با دلیل هم بده ادم به کسی توهین کنه البته خیلی برام‌پیش اومده نظرم با احترام گ ...

دقیقا همین طوره 

آخه چرا بی احترامی میکنن 😐واسه یه زن خیلی بده اینحا اکثرا مادر هستن واقعا چجوری بچه تربیت می‌کنن 

دقیقا یه مشت زن بیکار علاف عقده ای که وقتی یه مطلب علمی میذارم از عقده شون میان مخالفت و فحش و غیره ...

همش ام میگن شما دروغ میگید یا تایپیک شما سرکاری هست 

حالا طرف خودش هزار تا کثافت کاری کرده میای یه چیزی راجب زندگیت میگی شروع میکنن به بی احترامی کردن و تعداد این بیشعور ها هم کم نیست اکثرا هم بی سوادن 

همش ام میگن شما دروغ میگید یا تایپیک شما سرکاری هست  حالا طرف خودش هزار تا کثافت کاری کرده میا ...

دقیقا 

بزرگ ترین روانشناس همدانم و یه مطلبی میگم که خر هم بلده و قبولش داره وایمیسه مخالفت کردن

اول حرفشم میگه روانشناس قلابی تو هیچی حالیت نیست و اینا

بابا به شما چه شما یه مشت علاف ولگرد تو نی نی سایت هستید تقصیر منه شما هم برید روان بخونید

حرف زدن با بی احترامی کردم فرق می‌کنه بخدا  واقعا اگه درست حرف بزنیم چه مشکلی پیش میاد چیزی از ...

ادمیزاد با زبون گوشتی میتونه استخون بشکنه:) 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
همش ام میگن شما دروغ میگید یا تایپیک شما سرکاری هست  حالا طرف خودش هزار تا کثافت کاری کرده میا ...

اها مزدور نظام هم اضافه کن به توهیناشون کافیه بگی چادریم بچه سوم میخوام کلا دیگه واویلا میشه 

دقیقا  بزرگ ترین روانشناس همدانم و یه مطلبی میگم که خر هم بلده و قبولش داره وایمیسه مخالفت کرد ...

وای خدایا اره من احمق چند وقت قبل با کاربری دیگم که تعلیقش کردم یه تایپیک زدم و گفتم که من یک ساله با یه پسر کات کردم و این پسر آدم درستی نبود الآنم پشیمونم که چرا از اول با این آقا دوست شدم یه پتیارع اومد گفت تو آدم خرابی هستی و آدم پسر چون با تو ازدواج نکرده واسه همون بهش میگی آدم درستی نبوده و هر چی از دهنش در اومد گفت هیچ وقت یادم نمیره شب تا صبح از ناراحتی خوابم نبرد ایشالا هر جا هست کلی اتفاق بد براش بیوفته 

عزیزم شما هم به چرتو پرتای بقیه توجه نکن بخدا اینا روان شناس از نزدیک ندیدن تا ده نسل قبلشون  کسی دیپلم هم نداره

اها مزدور نظام هم اضافه کن به توهیناشون کافیه بگی چادریم بچه سوم میخوام کلا دیگه واویلا میشه 

اصلا بگو به تو چه ربطی داره من چادر می‌پوشم یا ده تا بچه میارم مگه تو میخوای خرج شون رو بدی 

2706