2752
2734
عنوان

باااااورم نمیشه ااااابروی خودمو بردم پیش جاریم و بقیه

| مشاهده متن کامل بحث + 4035 بازدید | 122 پست

دیگه گذشته نمیشه کاری کرد

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه حالا اشکالی نداره کاریه که شده چرا غصه میخوری

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

چرا تو مهمونی جوری غذا میپزن که هیچکس حق اضافه خوردن نداشته باشه 

همیشه از مهمونی رفتن و مهمونی دادن بدم میومد 

شمام دیگه سعی کن تو مهمونی غذای اضافه نخوری ارزشش رو نداره 

گرسنه برگردیم از خونه اینجور آدما بهتره تا بهمون بخندن 

هرچند کار شما هم اشتباه بوده نباید به بشقاب کس دیگه دست بزنی حتی اگه کسی کنار اون بشقاب نباشه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مگه کار بدی کردی من متوجه نشدم جاریتم کارش اشتباه بوده

مادربزرگ خود من مرغ تو دیس نمیزارع برای هرکس تو بشقاب مثلاً تیکه مرغ هویج اینا می‌زاره ایشون مال خودش بوده مال بشقاب بغلی ک سهم جاری بوده هم یه تیکه برداشته فکرکنم منظورش این بود

اخهههههههههههههه آدم هرررررررررر چقدم گشنه باشههههههههه نباید از ظرف یکی دیگه گوشتو برداره برا خودش این چهههههه کارییهههههههههه

الان میای کارتم توجیه میکنی 

باز وسط سفره میذاشتن بر میداشتی یه چیزی 

2706