2733
2734
عنوان

اصلا مهم نیست ولی من واسه بچه ها گرفته بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 98 پست

متاسفانه منم این حرکت زشت را دیدم برای برادرم از مشهد باقلوا گرفتیم ببره مهد با مربیا و بچه ها بخورن مادرش میبره میده میگه با بچه ها بخورید ولی متاسفانه میذارن داخل یخچال و نمیارن برای بچه ها 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
اینا روزای تعطیل وسه ماه تابستون تعطیلن هواالوده شه تعطیلن ،کروناشه تعطیلن ، هوا برفی بشه تعطیلن خ ...

مرسی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای ، اینا دیگه کی بودن ؟ 😐😐

والا مدرسه دختر من همه چی برای بچه هاس ، جشن روز معلم هم به معلم هدیه میدن ولی همه خوراکیا برای بچه های کلاسه ، دو سه نفر از مادرا هم میرن که هم تبریک بگن هم حواسشون به همه چی باشه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2731
دقیقا مدرسه برادرزادم شیرینی برد مادرش. همه شیرینی ها هم فانتزی و طرح بچگونه ک سر جشن کلاسی بخورن بچ ...

ای گشنه! 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
دقیقا مدرسه برادرزادم شیرینی برد مادرش. همه شیرینی ها هم فانتزی و طرح بچگونه ک سر جشن کلاسی بخورن بچ ...

ببخشید چقدر بیشعور بوده خاک تو سر همچین معلمی

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

استارتر خیلی لطف کردی دستت درد نکنه خیلی قدردان هستید که به فکر معلم بچه تون بودید اما با تاپیک تون زمینه عقده گشایی رو باز کردید که معلمها توهین بشنون ممنون 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

هیچ وقت شیرینی نمی‌برم مدرسه چون از در مدرسه تا خود دفتر چشم بچه هاست که دنبالش بعدم معلما که میخورن بچه ای ببینه دلش میخواد و گناه اون چشم ها و دلهای کوچولو گردن منه   حتی اگه مدرسه غیرانتفاعی باشه دل بچه پول دار وگدا نداره چند تا چیزو همیشه بچه دلش میخواد شیرینی وبستنی و کباب 

همون والا. شاید امروز جشن گرفتن اون شیرینی هارو بین همه ی بچه ها پخش کردن.هنوز که روز تموم نشده

ن خانم پخش کجا بود من دیدم باز کردن دارن میخورن بعد من واسه معلمو بچه ها گرفتم نه واسه معلم های دیگه پولشم کم نشد ۵۰۰ تومنو میزاشتم توپاکت بهش میدادم ارزشش بیشتر بود

اخه اینهمه شیرینی میخان چکار کیک هم سفارش دادن مادرهای کلاسشون بعد من گفتم میدن ب بچه ها

قبول دارم حرفتو کامل عزیزم 

کل صفحات نفرین بود واسه همون گفتم 

انصافا هم باید میدادن بچه ها والا 

اونموقع ها ما پول میزاشتیم روهم کیک میگرفتیم و جشن میگرفتیم ولی همیشه نصف بیشتر کیک میرفت دفتر واسه معلما اونوقت واسه 20تا دانش آموز ی ذره کیک میموند همیشه ی برش خیلی نازک کیک گیرمون میومد 😒

2706