2737
2739

لطفاً اگه کسی میدونه راهنمایی کنه واقعا اعصابم خورد میشه وقتی اینجوری میبینمش

خدایا کربلا رو میخوام من رو برسون به امام حسین جانم (دوستان هرکی امضام رو خوند برام صلوات بفرسته ممنونم 💚💚

تجربه شو‌ ندارم اما اسپری های رسوب بر نانو‌ مناسبش نیست؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چینی بهداشتی سرویستون مشکی هست؟؟؟

چه قشنگ و خاص! 😍

فرنگیِ؟؟؟

ندیده بودم رنگی، البته دیده بودما، ولی مشکی نبودن و اینکه جنسشون خارجی بود و قیمتشون خیلی زیاد، برای اون امور نمیارزید!🤣🤣🤣🤣

فکر کنم غیرمترقبه اینکه هر روز صبح بسابیدش راه دیگه ای ندارید. ما هم همین کار رو میکنیم، مال ما سفیده، داخل فرنگی دستشویی مهمان که استفاده هم نمیشه همیشه جرم میبنده، خیلی زشته!

هر دو سه روز میشوریم اونم با جرمگیر، با شوینده معمولی سفید نمیشه!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2731
ما هرچی دیدیم سفید بوده😶

من خودم هم هرچی دیده بودم سفید بود این دفعه گفتم مشکی بخرم بعدش پشیمون شدم لکه آب می مونه روش

خدایا کربلا رو میخوام من رو برسون به امام حسین جانم (دوستان هرکی امضام رو خوند برام صلوات بفرسته ممنونم 💚💚
تجربه شو‌ ندارم اما اسپری های رسوب بر نانو‌ مناسبش نیست؟

واقعیت ترسیدم گفتم میزنم سنگ رو خراب می‌کنه گفتم اول بپرسم بینم کسی تجربه شو داره برای از بین بردن یا نه 

یعنی چینی بهداشتی سرویستون مشکی هست؟؟؟ چه قشنگ و خاص! 😍 فرنگیِ؟؟؟ ندیده بودم رنگی، البته دیده بو ...

بله عزیزم مشکی هستش.فرنگی نیست.هروز هم میشورم من خودم رو نظم حساسم ولی مشکل من لکه آب هستش که می مونه کلافه کرده منو 😭

بله عزیزم مشکی هستش.فرنگی نیست.هروز هم میشورم من خودم رو نظم حساسم ولی مشکل من لکه آب هستش که می مون ...

چقدر کارتون سخت هست پس. اطلاع رسانی شما تجربه ای شد برای ما که چینی بهداشتی مشکی نخریم، من دوست داشتم مال خونه ما رنگی می بود، الان میبینم چه گرفتاری داره.

خدا بهتون قوت و صبر بده واقعا!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2738
چقدر کارتون سخت هست پس. اطلاع رسانی شما تجربه ای شد برای ما که چینی بهداشتی مشکی نخریم، من دوست داشت ...

فدات شم من سرامیک دیوار رو مشکی و سفید زدم اون اصلا اذییت نمی‌کنه ولی چینی بهداشتی  مشکی واقعاً این بدی هاشو هم داره