2733
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شد +اسکرین شات

553 بازدید | 30 پست

شوهرم سرباز کردستانه امروز دخترای دبیرستانی رو اردو بردن پادگان اونا اول اینکه از اولش بهم نگفت موند شب بهم گفت بعدشم برام تعریف میکنه میگه بهم شماره داذن من نگرفتم نگاشون نکردم منم خواستم ببینم راست میگ گفتم دبیرستانیا هنوز سیبیل دارن یا ندارن یهو کفت نه بابا ندارن فهمیدم نگاشون کرد بعد‌گفت از من خوششون اومد و فلان اعصابم خورده شما جای من بودین چیکار‌ میکردین اعصابتون آروم بشه قهر کنم باهاش؟

نه گناه همسرت چیه بعدم بچه های امروزشیطون وبازی گوشن ومطمئن باش سربسرش گذاشتن وگرنه عاشق چشم وابروش نشدن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الکی حساسی 

باهاش رفیق باش همینطوری همه چیزو برات تعریف کنه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740

اصلا نگران نباش 

دخترای دبیرستانی تو همچین مکانایی هدفشون اسکل کردنه طرفه 

الان دارن تو دلشون  واسه سادگی نامزد شما میخندن

نامزدتم خیر سرش میخاد بگه خدای جذابیته 

فقط بهش بگو عزیزم در اینکه شما جذابی شکی نیس ولی تمایلی ندارم انقد خودتو شل جلوه بدی که بقیه بتونن تا این حد جلوت لوس بشن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

خودم به عنوان یه دبیرستانی میگم اون بچه ها جدی نبودن سر مسخره بازی و خندیدن و شاید دست انداختن اینکارا رو میکنن

بعدم شوهرتون چشمشو که نمیتونه ببنده که بعد چ سوال مزخرفی پرسیدی ازشون سیبیل دارن یانه خب اینو مامان بزرگ چند ساله منم میدونه ندارن😐😑

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

شوهرت دروغ گفته شوهر من نظامیه دختری از ده فرسخی پادگان رد شه دوربینا چک میکنن اصلا اجازه نمیدن سرباز با دخترها راحت باشه چقدر ساده ای این پسر که البته شوهرتم نیست فقط با گروهی از دخترا برخورد کرده گفته و خندیده ولی بند اب نداده فعلا ولی بزودی اینکارو میکنه خصوصا اگر قهر کنی باهاش

خودم به عنوان یه دبیرستانی میگم اون بچه ها جدی نبودن سر مسخره بازی و خندیدن و شاید دست انداختن اینکا ...

اخه زمان ما داشتن دانش آموزا مدیر مدرسمون بدونه مداد چشم بهم داده بود ک بالای لبمو سیاه کنم چون من سیبیل نداشتم یه موقع از اداره میان گیر ندن واسه همین پرسیدم

2706